Telewizor LCD/LED 40-42cal. do 3,5 tys

brakuje np. HbbTV a to już zaczyna wchodzić

Żadnego konkretnego nie polecę gdyż nie mam takich TV, przeczytaj opinie co ludzie na ich temat piszą

Zaraz ktoś może coś Ci poleci konkretnego i sprawdzonego po sobie

Zaczyna wchodzić czy TVP1 dopiero testuj? Bo to jest różnica.

Najlepiej zajrzyj tu http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=& … VHAym5HCfg Przy odrobinie szczęścia może trafisz na testy interesujących cię modeli.

Testują czyli zaczyna wchodzić i nie tylko TVP testuje ale także TVN, już niedługo będzie to normą

Ja kupiłem niedawno Philipsa 40PFL5007k i uważam że jest świetny. Nie zależy mi na 3D, bo to zwykły bajer - chce oglądnąć coś w 3D to idę do Imax’u i oglądam porządne 3D. na telewizorku to się można uśmiać z tego całego 3d, ale na niektórych reklama działa. Odbiór, skalowanie, czerń, kąty, ostrość, kontrast,wygładzanie,odświeżanie - według mnie żaden telewizor z tej półki cenowej nie oferuje takiego obrazu jak Philips. Dźwięk jak na LED, też stoi na wysokim poziomie, choć nie jest taki jak w kineskopach ;). Ja jestem bardzo zadowolony, i Ty jeśli kupisz też na pewno będziesz. Nie ma problemu z odtwarzaniem filmów fullHD z dysku. Internetu nie testowałem, bo nie mam czasu na takie bajery. Telewizor idę pooglądać a do zabawy mam inne rzeczy.

nie wiem czy aktualne :stuck_out_tongue: ale warto też zainteresować się Sony. Philips także polecam umieją robić tv. Jak masz taki budżet to można pomyśleć o plazmie Panasonic/sharpa

Macie telewizor BRAVIA? Rozważam kupno tego modelu i nie wiem jak się sprawuje. Słyszałam, że efekty 3D są extra, bo ma szeroki kąt widzenia i nie ma już podwójnego obrazu. Strasznie podoba mi się też ta funkcja Sony Internet TV. Tylko zastanawiam się czy będę często z niej korzystać…jestem przyzwyczajona do korzystania z internetu na laptopie. Jakoś ciężko mi wyobrazić sobie przeglądanie fejsa na telewizorze, ale myślę, że fajnie będzie oglądać programy w internecie na tv…