Telewizor LCD

Mam następujący problem posiadam Telewizor LCD 32 Cale i Mam go podłączonego do PC Przez gniazdo DVI karta graficzna I Telewizor DVI problem polega na tym że obraz Jest normalnie wyświetlany tylko jest cały niebieski ??

A do drugiego wyjścia jest podłączony monitor Na wyJsciu Analogowym i działa własciwie ??

Jaki model telewizora?

sory że ja troszke nie na temat ale właśnie mam zamar już na dniach kupić tv pcd ale ma głównie być jako monitor

jak możesz napisz jaka jest czytelność czcionek ? jak w ogóle obraz z pc wygląda na tym ? :slight_smile:

oczywiście zakładam że rozdziałka 1366x768 ma ten tv :stuck_out_tongue:

Model Daewoo 3212,Aha a jak podłącze do telewizora przez zlącze analogowe to wszystko jest ok morze żle coś robie morze monitor analog niemorze współpracować z telewizorem LCD wejście DVI jednocześne lub zle coś ustawiam w ustawieniach ??

myślisz o plasmie?

Złączono Posta : 16.10.2006 (Pon) 21:26

Z tego co ja się doczytałem komp powinien być podłączony poprzez gniazdo RGB In . I wtedy powinno działać .

Ale ustawiłeś klonowanie w ustawieniach karty i system PAL-B lub G ??

Jak podłącze przez RGB to działa normalnie rozdzielczość ma 1366-768 tylko czemu jak go podłącze DVI PC karta graficzna-Telewizor LCD Obraz Jest niebieski oczywiście pulpit widać normalnie

Nie jestem pewien. Może musisz w tv przełączyć na opcję monitor lub w sterowniku karty graficznej przełaczyć na TV. Spróbuj.

Włąsnie podłączyłem ino Telewizor LCD przez DVI do karty DVI i dalej mam tło pulpitu niebieskie ?? o co w tym chodzi

Jaką masz kartę graficzną w kompie? Zmieniłeś ustawienia w sterownikach?

ATI Radeon 9600 pro,prubowałem różnych sterowników ale bez zmian obraz wyświetla tylko Niebieski Strasznie wyglada to tak gdybyś ustawił na ful kolor niebieski

Na jkich sterach jedziesz?

Sąsiad ma taką kartę . Jutro sprawdzę w ustawieniach i dam Ci znać , chyba , że ktoś szybciej rozwiąże Twój problem.

Próbowałem na orginalnych ATi I na omegach i dalej to samo

No to jeżeli wytrzymasz do jutra , to sprawdzę.