Telewizor nie widzi komputera

Witam.

Posiadam telewizor Samsung samsung UE32D4003 oraz komputer z GEFORCE GTX 650 TI

Chciałbym użyć telewizora jako monitora dla komputera. Podłączam oba urządzenia kablem HDMI. Komputer widzi telewizor, ale telewizor zachowuje się tak, jakby nic nie zostało do niego podłączone.
Dodam, że przy podłączaniu laptopów poprzez ten sam kabel HDMI, telewizor wykrywał obraz natychmiast i bez jakichkolwiek problemów

Sterowniki zaktualizowane

Ma ktoś jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu? Czy komuś udało się połączyć ten typ telewizora z komputerem?
Dziękuję z góry wszystkim za pomoc.

SHU_gXnWnV

Ile masz wejść HDMI w telewizorze?
Czy napewno masz ustawiony telewizor na odtwarzanie obrazu z tego wejścia hdmi do którego masz podpięty kabel?

Oczywiście sprawdziłeś też, czy jest ustawiony na wyświetlanie obrazu na drugim monitorze (telewizorze) - np. za pomocą kombinacji klawiszy Windows+P ?

Mam 2, jedno jest oznaczone 1 HDMI(DVI), i drugie jako zwykłe HDMI, próbowałem tego i tego.
Tzn, w panelu i w ustawieniach samego Windowsa, widać że jest drugi monitor czyli TV podłączony, ustawiłem żeby ekrany się rozserzyły lecz TV nie ma żadnego sygnału, bawiłem się również rozdzielczościami w panelu NVIDII i nic.

Oczywiście że tak, nic nie pomaga.

Mój “noname” tv cierpi na dość podobną chorobę - widzi komputer tylko w sytuacji kiedy najpierw przełączę tv na odpowiednie wejście hdmi, a dopiero potem włączę komp. Kiedy robię odwrotnie, tzn oglądam coś na wejściu hdmi1, włączam komputer, a następnie przełączam na odpowiednie dla kompa wejście hdmi2 - ekran jest czarny i nie ma obrazu. Być może Twój tv ma coś podobnego, może to wada samego tv. Zauważyłem, że dzieje się tak u mnie właśnie na kompach stacjonarnych, a nie na laptopach, na kartach dedykowanych jak i na wbudowanych w procesor, Intel i Amd jednako.

Na pilocie samsunga wybierz “Source” powinno być w prawym górnym rogu i tam odszukaj na HDMI swój komputer