Telewizor Samsung LE32C650 czy UE32C5000? A może inny 32"?

Witam Forumowiczów :wink:

(Od razu mówię, że jeśli dałem temat w złym dziale - przepraszam i proszę o przesunięcie. Pierwszy raz pytam o TV, niejako jest to sprzęt komputerowy…)

A więc tak. Kupuję TV do 2000zł o wielkości 32". Zainteresowały mnie dwa modele Samsunga akurat: LE32C650 i UE32C5000. Oba mają praktycznie identyczne parametry (na papierku…), z tym że ten pierwszy jest droższy, ma częstotliwość odświeżania 100Hz oraz jest telewizorem LCD. Drugi jest tańszy, ma częstotliwość odświeżania 50Hz, ale ma podświetlenie LED. Czytałem trochę opinii, to ludzie są zadowoleni z tego i tego, ale nie dowiem się, który jest lepszy. Który model bardziej polecacie i dlaczego? Chyba, że jest coś lepszego w tej cenie?

A i bym zapomniał - zależy mi głównie na jakości obrazu i płynności. Telewizor będzie do oglądania na dekoderze HD (kanały niekoniecznie w jakości HD), może w późniejszym czasie będzie podłączony do PC/konsoli, choć jeszcze nie jestem pewien. Głównie do oglądania, raczej nie do grania.

Z góry dzięki :wink:

BTW: Najlepiej jakby telewizory były z http://www.Agito.pl chyba, że macie jakiś lepszy i tańszy sklep z elektroniką.

Pozdrawiam :slight_smile:

Akurat mam tego Szajsunga i jest w porzadku. Dokupilem do niego bezprzewodowy adapterek i teraz mam dodatkowo z Win 7 ogladanie filmow na ekranie :slight_smile:

Tylko którego? :stuck_out_tongue: