Telewizor WebOS + Apple TV

Szanowni Państwo,

na stare lata dorobiłem się świetnego telewizora, tzn. LG TV. Niestety, LG, mimo wielu zalet, nie jest na androidzie, ale za to posiada świetny pilot 'Magic", czyli taki, co to można, mocno hipotetycznie, parować TV z różnymi urządzeniami.
Córka wysłała mi nieużywany już przez nią Apple TV, takie małe urządzonko. Niestety pilot od Apple TV zawieruszył się jej.
Chciałbym sparować Apple TV z telewizorem, ale mi zupełnie nie wychodzi.

Po co mi to wszystko? Po to, że syn może mi udostępnić dostęp do kanałów telewizyjnych.

Dziękuję.

z wyrazami szacunku

A abonament rtv płaci?

Kto płaci? Co to ma do rzeczy? Proszę nie trollować., czy też nie spamować. Niepotrzebne skreślić.

https://discussions.apple.com/thread/7358351?answerId=30936483022#30936483022

Tutaj jakiś materiał wideo

Do wiadomości dociekliwego Pana na samej górze, chodzi o HorizonGo.

Zainstalowałem i zaktualizowałem aplikację Apple TV. Podłączyłem HDMI, ETHERNET i zasilanie i takie o to okno:
Sieć niedostępna
Podczas próby nawiązania połączenia wystąpiły błędy. Poczekaj chwilę i spróbuj ponownie:

Ed.
A może z wifi kombinować? Nie bardzo by mi to odpowiadało.

Nie możemy dać rozwiązania, póki nie będziemy wiedzieć czy płaci abonament. Nie wspieramy pieratow

Wspieranie takich mediów “narodowych” jakie obecnie mamy, uważam za głęboko amoralne. Na szczęście jestem zwolniony z abonamentu RTV i pochwalę się, że dodatkowo wspieram te media, które jeszcze nie zostały “zrepolonizowane”.

Od mojego syna mam takie o to coś: https://www.horizon.tv/pl_pl.html
Jeżeli uważacie Państwo, że dokonuję aktu piractwa, jestem skłonny, dopłacać synowi lub szukać innych alternatywnych, a przy tym LEGALNYCH rozwiązań.
Nadal bardzo uprzejmie proszę o pomoc, ale również wskazać, gdybymi

1 polubienie

Mam już na telefonie horizon go. Jak to puścić w TV LG?

Skoro masz aplikację w telefonie, to włącz w opcji Podłączone urządzenia- Udostępnianie ekranu, powinny pokazać się dostępne urządzenia, sparujesz tv i powinno wszystko grać

Telefon, to miał być tylko półśrodek na wczorajszy film. Tak naprawdę zależy mi tylko i wyłącznie na sparowaniu telewizora z Apple TV.
Chyba zestaw jak mój jest mało popularny w nadwiślańskim kraju.
Będę musiał pokombinować na forach anglojęzycznych, czy czymś takim.