Telewizyjna reklama Nokii

Co sądzicie o najnowszej reklamie Nokii ? Według mnie pomysł jest dobry, a muza lecąca w tle jest dobijająca. Wie ktoś może co to za muza ?

co wniej takiego fajnego :twisted: ? chyba tylko te NOKIE ! :wink:

pozdrawiam

A widziałeś reklame Simplusa, tam niektórzy dziadkowie mogą dostać apopleksji

Cóż za OCZYYYY! !!

PS:

Ja mam cały czas w pogotowiu nitroglicerynę!

Po piewsze zakładając taki nudny temat można wywnoskować że chyba ci sie bardzo nudz.

Po drugie zastanów sie co piszesz jeżeli muza jest dobijająca to po co sie pytasz czy ktoś wie co to za muza.

Co Ty taki malkontent wieczny.

Tu mogę przyznać Ci rację, chyba, że facet chce dobić tą muzyką teściową, albo ciotkę to warto mu znaleść źródło tej śmiercionośnej piosenki! :wink:

reklama niczym różniąca się od popularnej reklamy proszu do prania DOSIA :twisted:

Chyba jednak jest! Proszkiem można przydzwonić a telefonem nie upierzesz. Dosia rulez! !!

Dla mnie ta reklama jest jak każda. Tylko fajne telefoniki- oprócz nich nic więcej

Wydaje mi się jednak,że mówisz o reklamie POP’a… Może się myle :roll: W każdym bądź razie na reklamie POP’a sam niemal co nie dostałem “wylewu”,a co tu dopiero mówić o panach w podeszłym wieku :frowning:

A jednak chyba simplusa, za bardzo patrzyłeś na oczy! !!

Reklama Simplusa też nie jest zła :lol:

No to zwracam honor. Swoją drogo jest to bez sensu pomyślane,gdyż ludzie zaprzątają swoją uwage nie tym czym trzeba,a potem są takie efekty : “SIMPLUS,a może POP…nie nie to musiał być TAK TAK”

Czyli reklama nie spełniła swojej roli…jak kulą w płot!

Ale adrenaline podnosi, to może i podniesie krzywą urodzeń !!