TelForceOne-czy te ładowarki są dobre?

Witam

Czy ładowarki tej firmy są dobre dla telefonów Nokii?

Ktoś korzysta? Opłaca sie kupić? Nie psują baterii?

Prosze o jakies opinie :-), dzieki

pozdro

Witam,

odpowiadam w imieniu firmy.

Ładowarki TF1 impulsowe z hologramem autentyczności- posiadają nowoczesne układy ładujące baterie i wymagające dużej stabilności napięcia, baterie o zwiększonej pojemności. Zastosowana została w nich

nowej generacji przetwornica, współpracująca z precyzyjnym układem sterowania.

W ostatnim czasie wprowadziliśmy do sprzedaży nowe szybkie ładowarki NRG60 marki TF1. Pierwsze partie zostały już wprowadzone na rynek, a ich testy wykazały bardzo małą awaryjność oraz wysoką wydajność.

W ładowarkach NRG60 został zastosowany precyzyjny układ sterowania, tranzystor o podwyższonej mocy oraz wysokiej jakości przetwornica, czego skutkiem jest właśnie duża wydajność. Nazwa ładowarki wzięła się stąd, że średni czas ładowania baterii o pojemności 500mAh podczas testów wynosił ok. 60 minut (w zależności od modelu telefonu).

Pozdrawiam,

Dodam od siebie, że ładowarki tej firmy nie są złe a z pewnością nie gorsze niż inne. Nie słyszałem, by znajomi je posiadający narzekali. W razie czego zawsze jest gwarancja, ale i tak podejrzewam, że prędzej padnie Ci telefon albo się go pozbędziesz niżli zepsuje się ów ładowarka :wink: