Telofon z internetu

Czy z internetu morzna dzwonić na telefon stacjonarny?


Asterisk

Niby ma to byc w skype jakas tam opcja jest ale czy dzilal nieiem niepatrzallam jeszce :wink:

Jeśli masz modem,to tak.

Powinieneś mieć również mikrofon aby rozmówca cię słyczał :smiley:

Niewiem jednak co zrobić aby słyszeć rozmówcę. Gdzieś jest chyba wyjście dla słuchawek w takich celach.

Jak masz modem to dzwonisz za pomocą lini telefonicznej a nie internetu. Jedynie co słyszałem o takiej możliwości to ostatnio Skype to wprowadziło, ale nie próbowałem. :smiley:

Wybaczcie mi. Źle zrozumiałem temat. :frowning:

Usługi VoIP świadczy w Polsce wiele firm, np. ta http://www.teleaikon.pl/ . Skype zdaje się jest jeszcze w fazie testów i w najbliższym czasie również pozwoli na takie rozmowy. Niestety usługi te są płatne i raczej się nie zanosi, żeby było inaczej. :frowning:

No to jest raczej oczywiste. Ale jest nadzieja że połączenia będą o wiele tańsze. :smiley:

Musiałaby tego TPsa nieprowadzić by były tańsze :lol:

No np. Skype nie będzie prowadzić TPsa. Zapewne rozmowy np. do Niemiec powinny być tańsze. :smiley:

Znam różne sposoby telefonii VoiP, ale ja wybrałem TalkPro. Jest najwięcej plusów i korzystnych opcji. Niech znajdzie ktoś korzystniejsze. Pierwsze 6 sek. darmowe, taktowanie co 6 sekund, i tylko 7 groszy za minutę. Co prawda, musiałem wydać na telefon, ale jak rozmawia się dużo, szybko się wraca. Nie jest to rozwiązanie dla tych, co mało wykonują telefonów na stacjonarne (międzymiastowe i międzynarodowe). Do komunikacji komp-komp, polecam tylko Skype. Mój nr Tel. TalKpro: 6823248. http://www.intertelkom.webpark.pl

jasne ze mozesz za pomocą tlenofonu:www.o2.pl

no i gg telefon

Witam,

w ostatnim CHIP-ie tematem numeru jest technologia VoIP ,

firm oferujących takie usługi jest naprawdę wiele, ceny w porównaniu z TePsą różnią się nawet o 90%.

Krótko mówiąc jest to możliwe, a co najważniejsze, również bardzo opłacalne.

Skype ostatnio przez gg ale radzę uważać na rachunki bo możesz się :o

:stuck_out_tongue: