Temat dla tych co piszą ROMy pod fony i chcą pogadać

Mam nadzieję że administracja nie obrazi się ale na forum nie znalazłem miejsca w którym można było by na luzie pogadać z ludźmi którzy bawią się w modyfikacje Androida…

Obecnie siedzę nad JellyKingiem 4.3 w Huawei G630-U20… narazie STOCK … bo CM boję się wgrywać bo mi nerwy padną…

 

Jeśli jest tu ktoś kto bawi się podobnie jak ja - to zapraszam do rozmowy…

 

Próbuję zrozumieć o co tu chodzi…

 

# System props for telephony

W Polsce nie masz CDMA z tego co mi wiadomo, tak że ta opcja powinna być wyłączona.

 

Proszę skorzystać z przycisku Edytuj oraz opcji Użyj pełnego edytora , a następnie dokonać korekty tytułu.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

CDMA to jest coś na czym bazuje cały UMTS, więc na pewno nie można mówić że w Polsce nie ma CDMA. Poza tym Orange oferuje dostęp w technologii nazywanej popularnie CDMA (w odróżnieniu od UMTS-u, HDSPA czy LTE).

 

Natomiast ta opcja odnosi się pewnie do jakiejś specyficznej funkcji czy technologii, której rzeczywiście w Polsce nie ma - tak przynajmniej przypuszczam.

Największym problemem jest dla mnie brak dobrego środowiska w którym można było by od podstaw testować napisany przez siebie ROM. Środowiska w którym zaemulujemy dokładnie taki fon jak mamy.