Temat o wszystkim co na forum

Przecież nie mówimy o zamknięciu działu

tylko o wyłączeniu licznika.

Specjaliści nadal będą mogli tam pisać :lol:

Nadal czekam na głos przeciw,

z sensownym uzasadnieniem.

mi to jakoś obojętne :? wiem że ten dział jest najbardziej oblęgany przez nabijaczy ale przecież jak powiedział Pawek post to post (czy jakoś tak) :stuck_out_tongue:

A i tak będzie niska zawartość merytoryczna tychże postów.

Na razie pozostaję przeciw.

Można przyznawać ostrzeżenia także za permanentne nabijactwo i tematy przesaszone, Moderator ma prawo do oceny takiego tematu i ukarania takiej osoby…

Post to post - też w sumie coś w tym jest.

Wytrawni userzy będą wiedzieć i tak, kto nabija a kto nie.

Po co stawiać strażnika przy furtce

skoro o wiele prościej jest furtkę zamknąć… :smiley:

żeby nie było to moje stanowisko jest takie iż jest mi obejętne to czy w dziale Na Luzie będzie czy nie będzie licznik postów :!:

jednak i tak uważam, że w każdym dziale nabija się posty i to czasem w sposób tak rażący aż głowa boli :twisted:

W tym wypadku muszę poprzeć oba zdania wypowiedzi Ducha.

boczi , DUCH

J esteście obojetni, ale nie jest wam obojętna sprawa nabijania postów.

A le powiedzcie, czy to niebyłby krok w ukróceniu tego procederu?

Ale nie tak jak w “Na luzie”

A dzieje się tak dlatego, że tam bardzo łatwo napisać posta…

Nie trzeba mieć wiedzy, umiejętności…

Poza tym część tematów to typowe “nabijacze”

Odpuśćcie sobie dyskusję - Administracja już

myśli,jak pogodzić chęć wyżycia się w Na Luzie

z utrzymaniem porządku :x

IMO licznik powinien być na całym forum lub nie powinno go być w ogóle. Bo w końcu po to on jest, żeby pokazywać łączną ilość postów. Uważam, że moje zdanie ma utwierdzenie w nowej mozliwości przyznawania pochwał, gdyż lepiej wygląda 1000 postów i 10 pomógł niż 10000 postów i 0 pomógł.


Wyłączono zbędny kolor

Asterisk

no tutaj się nie zgodzę…

licznik postów powinien być w działach technicznych * w pozostałych powinno - analogicznie - licznika nie być :!:

*umownie wszystkie działy za wyjątkiem: Na Luzie, O forum i O vortalu.

pochwały IMO zbyt długo na forum nie zabawią :rotfl:

A moim zdaniem licznik powinnien liczyć posty całościowo albo wogle go powinno nie być.Co by było gdyby wyłączyli liczenie postów w dziale NA LUZIE to pod emblematem miałbym napisanie “Posty z kilku działów”.Ludzie czego wy sie boicie.Że ktoś będzie miał więcej postów od Was, a wogóle po to sa moderatorzy aby usuwać nabijaczy :twisted:

Więc oco chodzi panowie???

Licznik postów musi być w wszystkich działach. Nabijanie postów było, jest i będzie jak nie w tym dziale to w innym

I kto to mówi :x :x :x

Co to wogóle co to za pomysł, żeby usunąć te liczniki postów? Kompletna bzdura! Większej na tym forum chyba nie było :D.

Weź moderator takie zniesławienie :smiley:

Nie no licznik postwo moze zostac znowu to nie jest taki powazny problem :x

xxxxxxxxxxxxx

To było akurat mało zabawne. :evil:

lazikar nie czułeś tej ironii :?:

N ie wiem jak Wy, ale wydaje mi sie, że jest to forum technicze, dział na luzie jest (chyba) tylko dodatkiem.

W ięc chyba nic by się nie zmieniło gdyby wyłaczono tam licznik. (w tym dziale)

A le niech zadecyduje administracja. 8)