Temat o wszystkim co na forum

Myśle że w działach: gry i telefonia komórkowa powinna być możliwość dawania pochwał. Co wy na to?

Według mnie powinno się dawać pochwały we wszystkich działach, jeśli tylko została udzielona pomoc.

Te działy są siedliskiem bezsensownych i mało wartościowych postów (mówię o większości). Typu: "Ta gra jest super! !!

No ale już w dziale “na luzie” to by była przesada i nadużycie

P ochwały w dziale “na Luzie” :!:

B ez przesady :roll:

W ogóle mam taki pomysł, zeby posty z działu “na luzie” który to nie jest związany z tematyką wortalu, nie były liczone , co wy na to :?:

To już było omawiane sto razy. Niech licznik będzie. A teraz doszły Pochwały, co sprawi, że będzie można jeszcze bardziej obiektywnie ocenić takiego użytkownika.

Nie ma takiej możliwości.

Juz wiele kłopotów jest z działem Bezpieczeństwo.

Nie ma szans aby w wymienionych działach to właczyć.

I bardzo dobrze.

Z dodatkowych propozycji, które tutaj padły

spodobała mi się propozycja wyłączenia licznika w “Na luzie”.

Nie wiem jak to wygląda od technicznej strony

ale jeśli jest to możliwe do wykonania to jestem za.

Jestem przekonany, że zniknęły by wówczas bezsensowne tematy.

Ten dział w całości jest największym nabijaczem postów.

Wyłączenie licznika pokaże, kto pisze tam dla cyferek, a kto dla samej przyjemności.

Bardzo łatwo wyłączyć naliczanie postów w danym dziale. Jednak ja nie jestem za wyłączeniem, gdyż post napisany w dziale “Na luzie” to przecież też post i czemu miałby nie być liczony :?:

Poza tym już kiedys pisałem, że dla mnie nie istnieje zjawisko nabijania postów.

Widziałeś jak wygląda dział na luzie?

Myślisz, że gdyby nie było licznika to pojawiłby się temat o ilość godzin snu w ciągu doby? :?

Nie wspominając już tematu o skarpetkach… :roll:

Oj nie tak łatwo. Najpierw trzeba moda zainstalować.

Weszły ostrzeżenia, a tematy wybitnie głupie są zamykane a Autorzy nagradzani ostrzeżeniami :smiley:

a Ty naprawdę myślisz, że nie pojawiłyby się :shock: to już naiwność ogromna… przecież piszesz post i tyle, zakładasz temat i tyle… “nabijanie” postów praktykowane jest z powodzeniem w każdym dziale… myślę, że nie trzeba wskazywać osób, które mam na myśli :smiley: :smiley: :smiley:

Nie mów, że to problem dla Programisty Forum :wink:

Ale byłoby ich zdecydowanie mniej.

Plusy plusami, ostrzeżenia ostrzeżeniami,

ale brak licznika w niczym nie zaszkodzi a bardzo pomoże.

No bo powiedzcie szczerze…

jaki jest minus tego rozwiązania?

Choćby jeden.

Mniejsza aktywność na forum :diabel:

No chyba nie o taką aktywność chodzi… :x

W łaśnie nie ma :!:

W szystko odbywało by się jak do tej pory, były by ostrzeżenia, głupie tematy zamykane, z tą tylko różnicą, że licznik został by wyłączony, tylko w tym dziale.

Tak, masz rację, ale niektórzy userzy specjalizują się w dziale “na luzie” :lol:

PS. Ja jestem ZA wyłączeniem licznika postów w tym dziale :smiley:

I to jest największa wada tych userów niestety. :frowning: