Temat skierowany jest do maniakow ie6 ie7 ie8


(Greenliber) #1

IE7PRO Aplikacja integruje się z przeglądarkami firmy Microsoft - Internet Explorer 8, a także 6 i 7 - poszerzając jej możliwości między innymi o obsługę za pomocą gestów myszką, filtr reklam, narzędzie do łatwej edycji wyszukiwarek, ustawienia proxy, zapisywanie strony jako obrazka, odświeżanie strony co określoną ilość czasu czy zmianę nazwy user agenta i sprawdzanie pisowni. Ustawienia IE7pro dostępne są po kliknięciu w ikonkę aplikacji widoczną w Internet Explorer na pasku stanu, stamtąd użytkownik ma również szybki dostęp do najbardziej przydatnych funkcji. Dzięki temu dodatkowi przeglądanie zasobów internetowych za pomocą IE staje się bardziej przyjemne i pożyteczne. Najnowsza wersja posiada kilka poprawek usprawniających działanie programu. Ta wtyczka jest cudowna ie teraz po zainstalowaniu tej wtyczki szybciej sie odpala i szybciej renderuje strony a wszystkie minigieki chodzą płynnie lepiej niz w Firefox! !!


(Shaki81) #2

A testowałeś to to na IE9?


(Greenliber) #3

-- Dodane 20.03.2011 (N) 10:52 --

jak masz win7 to przetestuj moze dziala


(ra-v) #4

Możesz również skorzystać z przeglądarek bazujących na silniku IE - np. Avant Browser. Pewnie nowe wersje są dość przyjazne.


(Greenliber) #5

wole ie8 z tym dodatkiem:) bylem uzytkownikiem ff ale ostatnio bardzo dlugo sie odpala o 23sec dluzej niz ie a ie odpala sie w 1sec po zainstalowaniu tego dodatku i wogole szybciej strony chodza


(klopas) #6

twój temat jakoś dużą popularnością się nie cieszy :stuck_out_tongue:

poza IE i Firefoxem jest sporo innych przeglądarek, przetestuj Operę jak ci FF długo się odpala...