Temat strony internetowej - ale takiej "na próbę"

Nie jestem kreatywny, więc pytanie kieruję w to miejsce. A chodzi o temat strony internetowej. Od razu kilka wyjaśnień:

  1. nie chodzi mi (jak większości) “dajcie mi temat strony, która będzie popularna jak nasza klasa” itp - jednym słowem kretynizm;

  2. o blog też nie chodzi, musi być strona od podstaw na konkretny temat;

  3. nie potrzebuję doradztwa typu “daj sobie z tym spokój” - bardzo dobrze wiem ile jest przy tym pracy (dążę do zawodu informatyk);

4)“zrób najlepiej o tym, co cię interesuje” - taka odpowiedź też nie będzie satysfakcjonująca;

  1. nie mylić słowa “propozycja” z wyrażeniem “gotowy temat” - interesuje mnie to pierwsze, co pomoże wybrać mi to drugie, więc z pozoru głupie odpowiedzi będą pomocne;

  2. chodzi głównie o sprawdzenie moich możliwości, “zabicia” czasu w wolnej chwili… ;

  3. jednym słowem nie prymitywna jak “blog”, ale też nie wiadomo jak wypasiona;

Dziękuję za ewentualne propozycje

Nie ma tematu uniwersalnego, zrób sobie szablon który później będziesz mógł wykorzystać po wymyśleniu tematu ;p

Jeżeli tacy są nasi przyszli informatycy, to komputery szybko wyjdą z użytku :smiley:

Na poważnie… masz oto parę propozycji od dobrego wujka:

“Porady webmasterskie” :smiley:

“Psy”

“Koty”

“Oddziaływanie internetu na relacje społeczne oraz poglądy”

Strona prywatna

“Loren ipsum” (ciekawy temat, w który można się zagłębić)

“Jak zepsuć doskonałość”

“Ciekawe lektury - to warto przeczytać”

“Kino w domu - fascynujący świat telewizji”

“Z życia lenia…”

“Najciekawsze seriale telewizyjne XXI wieku (taki chyba teraz mamy… chyba)”

To tak na szybko :slight_smile:

To dało mi bardzo ciekawą myśl, mógłbyś zrobić kurs c++ dla zielonych takich jest bardzo mało ;]

Już wiem!

“Tetaumatawhakatangihangakoauaotamateaurehaeaturipukapihimaungahoronukupokaiwhenuaakitanarahu” (Nowa Zelandia, wzgórze 305m n.p.m.)

Po prostu genialny pomysł - nowe, zaskakujące nazwy wulkanów ;] A tak na poważnie to dzięki wielkie ;]