Temat z Xp na viste

Chciałbym wiedzieć czy da się coś zrobić abym mógł ustawić np ten temat http://cutecomputer.files.wordpress.com … royale.JPG ??

Proszę o pomoc.

Dzieki za odpowiedzi.

Zerknij:

royale theme for vista

Z tego co wiem to musisz użyc Uxtheme Multi-patcher :smiley: A osobiście polecam Vista Inspirat 2 :smiley:

Ale ja mam windowsa viste i sie pytam czy moge ustawić temat z windowsa Xp ?? ;/

Dodane 20.03.2009 (Pt) 16:00

a jak ustawić ten temat ??

Można użyć programu Sunrise Vista Konfiguration Sunrise Vista Konfiguration w nim w zakładce Większe Dostosowanie zaznaczyć Włącz możliwość stosowania niecertyfikowanych styli,jest tam też o wiele więcej przydatnych opcji.

Teraz wystarczy pobrać jakiś styl z np-Deviantart,pobrany styl wkleić w lokalizacji C:\Windows\Resources\Themes ,teraz trzeba wybać peronalizuj klikając ppm na pulpicie>kompozycje i wybieramy nowo dodaną kompozycje klikamy zastosuj i już mamy nowy styl visty,np taki:

d081c28bvista7.jpg

Można jeszcze bez użycia żadnego dodatkowego programu zrobić sidebar tak jak w win7

12f553evista72.jpg

Pixel , Co z tego? Pry otwieraniu okna kompozycje i wybieraniu .msstyle z XP w Viście będzie pisało, że jeden z plików nie został załadowany. A styl będzie klasyczny. Chyba się nie tego zrobić co chcesz. I tu nie chodzi o stosowanie uxtheme patcherów itp, ale użycie stylu do XP w Viście, jakby kto nie wiedział.

fastman92 on ma racje o to u chodzi nadal potrzebuje pomocy ;/

Będzie można zainstalować styl który będzie wyglądał tak jak ten z XP,linuxa czy Win 7.

Chyba dosyć podobny do tego z linka autora postu --> http://mikethedj4.deviantart.com/art/XP … -103318358

Edit:Instrukcja instalacji tego stylu jest w paczce,różni się od sposobu który opisałem wcześniej.Do większości styli wystarczy zastosować to co napisałem wyżej.

ok.Ale to jest temat na XP a ja mam windowsa viste

A próbowałeś tego co podałem? Przecież nawet na screenie widzisz, że jest to temat na Vistę.

Może przeczytaj opis jeszcze raz,powoli,bo chyba nie zrozumiałeś.

Ten styl jest właśnie na Viste i w paczce jest plik txt o nazwie VISTA_READ!!!

Pixel ,sorry ale moja pomyłka