Tematy bez odpowiedzi

Mam taki pomysł aby usuwać posty na które nikt nie udzielił odpowiedzi po 3 miesiącach . nie robi się niepotrzebny bałagan a posty już albo są przeterminowane ,albo i tak nikt nie zna odpowiedzi.

pow3r_shell , a wiesz ile to jest roboty?! :o

A może kiedyś jakiś nowy użytkownik będzie znał na to odpowiedź i napisze tam, a później komuś innemu się toprzyda :stuck_out_tongue:

Jak ktoś napisze odpowiedź to za chwile “po co odgrzebujesz stary temat!” a przecież na pewno nie będzie tego robił człowiek tylko bot.

_______________________

Opinia bez pokrycia - wskaż mi taką interwencję Administracji przy udzieleniu przez usera merytorycznej porady w temacie, w którym dotąd nie było odpowiedzi… :?

Agaton

Edit:

No prawda, sorka :slight_smile: ale na innych forach można spotkać się z takim precederem.

pow3r_shell ,

Wątpliwości nurtujące Ciebie - dlaczego posty bez odpowiedzi nie są usuwane po 3 miesiącach ? - przecież są zbędne, tylko zaśmiecają Forum - nurtowały też dużo wcześniej innych userów, czemu dawali wyraz w w zakładanych na Forum tematach (kłania się punkt Regulaminu II.2.3. :slight_smile: ) - patrz np.

viewtopic.php?f=5&t=145208&p=987516&hilit=+Tematy+bez+odpowiedzi#p987516

Pozdrawiam :slight_smile:

jaasne szczególnie tematy typu : viewtopic.php?f=6&t=232344 .

Co do roboty to wydaje mi się ,ze to właściwie kilka klików - proste jak znajdowanie tematów bez odpowiedzi. Nawet można odznaczyć z przeglądania działu sprawdzone porady. BTW teraz właściwie zauważyłem ,ze nie ma wcale postów z roku 2007 dlaczego ? Czyżby nie było ? Dziwne :wink:

pow3r_shell piszesz przeterminowane i zdezaktualizowane. Z takim podejściem do tematu, to możemy śmiało ustawić automatyczne czyszczenie działów po miesiącu. Przeszkadzają Ci one w czymś? I tak userzy w zdecydowanej większości zakładają tematy z problemami, a Ci co coś wiedzą i przeglądają działy czy listę nowych postów ograniczają się zapewne max. do drugiej strony wyników. Teoretycznie więc, każdy temat, zostanie zauważony i przeczytany. Jeśli ktoś wie jak pomóc, to odpowie. Niektóre tematy zostają bez odpowiedzi, bo jak zauważyłem powielają zapytania, które na forum już były pisane. Nie dziwmy się, że ktoś po prostu “ignoruje” takie tematy. Efekt, jest taki jak jest. Problem do jest prosty do rozwiązania. Wyszukiwarka na starcie, temat we właściwym dziale, konkretny tytuł jasno wskazujący na problem… i zapewniam, że “problemy” znikną. Nie spotkałem forum, na którym byłyby takie praktyki - z usuwaniem tematów bez odpowiedzi. Być może są.

e…

a ten temat

viewtopic.php?f=7&t=84508

przez sdar Zobacz ostatni post

w Poniedziałek, 12 Luty 2007, 11:19

Nie bardzo jarzę o czym piszesz.

Nie ma to jak porównywać inne fora, nie znając dobrze własnego :stuck_out_tongue: