Tematy ważne dla korzystających z tego działu - update?

Na forum dobrychprogramów jest chyba taka praktyka, że tematów się nie przykleja, a linkuje się je do jednego tematu: Tematy ważne dla korzystających z tego działu. Tyle, że temat ten nie jest aktualizowany jak należy (w mojej opinii, wiadomo, że moderatorzy na czele z administratorami mają zawsze rację :slight_smile: ). Myślę, że słusznym byłoby podlinkowanie tematu z zestawami komputerowymi (inne fora mają, dlaczego my mielibyśmy tego nie mieć? propozycja już padła w tamtym temacie) podobnie jak temat tyczący się zasilaczy. Myślę również, że np. temat odnośnie podkręcania jest już lekko leciwy i można byłoby dmuchnąć w niego świeżością. No i ktoś nieustannie będzie musiał czuwać nad usuwaniem zbędnych dyskusji i wykonanych propozycji poprawek w głównym tekście tematu.

Taka to moja wizja, która naszła mnie po przeczytaniu viewtopic.php?f=19&t=267420&view=unread#p1841775

Co na to Władza i grono Użytkowników?

/ imo

bo to forum wg mnie jest, jak sama nazwa wskazuje głównie o oprogramowaniu,

a nie hardware

bardzo wątpliwe żeby komus sie chciało ciągle kontrolować to

wazelinka dobra na wszystko

"bo to forum wg mnie jest, jak sama nazwa wskazuje głównie o oprogramowaniu,

a nie hardware"

Głównie tak, zgodzę się, ale znalazł się jednak jeden duży dział o hardware, więc skoro znalazło się na niego miejsce, powinno się w nim trochę uporządkować. Idąc Twoim tokiem rozumowania, w ogóle bez sensu było zakładać: “Tematy ważne dla korzystających z tego działu” w dziale Hardware.

“bardzo wątpliwe żeby komus sie chciało ciągle kontrolować to”

mati75 jakoś próbuje to ogarnąć (jeżeli chodzi o uaktualnianie).

“wazelinka dobra na wszystko”

Wiadomo. :slight_smile: Ale ja powtarzam tylko za regulaminem: “Administrator - osoba zarządzająca Forum. Decyduje o wszystkim, a jej decyzje są niepodważalne.” :stuck_out_tongue:

Ale widzę, że goodprogram jest sceptycznie do tego nastawiony. :slight_smile:

Jakby się znaleźli admini i moderatorzy którzy by się zgodzili to czemu nie. Ja popieram bo dla mnie to forum jest wyłącznie o hardware. Rzadko wchodzę na inne.

właśnie o to mi chodziło. Codziennie składamy po porę zestawów, ten temat jest jak znalazł.

Zgadzam się, codziennie są zakładane tematy żeby forumowicze pomogli w złożeniu komputera do ceny “xxxx”. Tak więc taki temat z miesięczną aktualizacją cen od 500zł do 5000zł. Takie coś by było co jakieś 500zł i jak by takie coś było przyklejone , to każdemu nowemu użytkownikowi forum by się spodobało i nie musiał by zakładać znów takiego samego tematu co był 10,15min temu. Trochę się mati75 napracuje, wraz z resztą aktywnych na stronie użytkowników tego forum. Każdy, kto coś wie o tym będzie odpowiadał na ostatni post z jakimś zestawem komputerowym z nagłówkiem “Intela lub AMD” i na końcu Suma. A mati 75 będzie aktualizował pierwszą stronę tematu z nagłówkami “Zestaw Intel by xxx, sklep xxx.pl:”. Takie coś powinno zostać wynagrodzone. Więc jestem za, aby taki temat został przyklejony.