Tematyka forum lub portalu?

Witam,

Mam pytanie jakie znacie tematyki forów lub portali które teraz się rozwijają ? Bo mam ochotę coś założyć, ale pomysłu nie mam. Co wy byście założyli, co się bardziej opłaca i szybciej rozwija ?

To, co Cie interesuje. Najlepiej znaleźć i zająć jakąś niszę.

Jeżeli porwiesz się na jakąś TOP-ową tematykę, to zginiesz w gąszczu. :stuck_out_tongue:

No właśnie dlatego się was pytam o tematyki bo to co mnie interesuje jest już bardzo rozwinięte.

Jak nie wiesz o czym zrobić to olej. Wszystko już było co byśmy byli ci w stanie powiedzieć. Musisz zdać się na swoją innowacyjność :slight_smile:

No to jeśli możesz to wymień to internet nie jest jeszcze w 100% rozwinięty

Proponuję tematykę “szukam pomysłu na…” :stuck_out_tongue:

A tak serio, to lepiej sobie daruj. Z takim podejściem nic nie zdziałasz.

A jak już się tak upierasz na coś popularnego, to zerknij np. http://www.googlezeitgeist.com/

Dzięki i dalej będę się upierał :stuck_out_tongue: A coś “mniej popularnego”?

Forum miasta/miasteczka/dzielnicy/osiedla/wioski - jeżeli oczywiście nie ma. Rozwój tego typu fora jest dość sporym wyzwaniem. Dodatkowo zintegrujesz lokalną społeczność.

Pamiętaj jednak, że założenie forum i prowadzenie go nie jest łatwe - musisz być obiektywny i cierpliwy. Nawet dla upierdliwych userów. Ciężkie hobby.

Co do forum to mieszkam na wsi, a ludzie tutaj są … A czy jest sens prowadzenia portalu:

1.Transmisje meczów drużyny z Ekstraklasy ?

lub

2.Portal poświęcony grze?

Które będzie się bardziej “opłacało”, przyciągnie ludzi z mniejszym wysiłkiem?

Najlepiej z dziedziny,którą się pasjonujemy.Założyć od nowa albo wesprzeć już istniejące jeśli jest na dobrym poziomie.

Dobra coś wymyślę dzięki za pomoc. Do zamknięcia