Temp1.exe i temp2.exe

Czytałem już kilka tematów, w tym wątki na tym forum i z tego co zrozumiałem, to mam zainfekowany komputer.

Mam radiowy Internet, i jestem narażony na ataki z zewnątrz, innymi słowy mam słabo zabezpieczone łącze.

Niedawno zrobiłem formata, Internet bardzo powoli chodzi już od dłuższego czasu.

Kilka dni temu komputer zaczął się strasznie ‘mulić’, ale z powodu braku Internetu nie mogłem pobrać żadnego programu Antywirusowego.

Komputer strasznie się tnie przy uruchomieniu jakiejkolwiek aplikacji, otwarciu programu czy kopiowaniu.

Dopiero po kilku tyg. (dziś) zainstalowałem Antywirusa - Avast.

Pochodził kilka min. i wystartował!

Zaczął co chwilkę wykrywać Wirusa w temp1.exe. Wyglądało to jak walka, ponieważ gdy wszedłem w C:/Windows.1/system32/ plik temp1.exe pojawiał się i znikał.

Po jakichś 20 wykryciach wirusa w tym pliku, Avast znalazł też coś w temp2.exe po czym się wyłączył :o .

Co mam robić? :frowning:

Pobierz OTL otl-gmer-rsit-dds-inne-instrukcje-t370405.html przeskanuj daj log OTL.txt oraz Extras.txt.

:slight_smile:

Dewu , proszę o zapoznanie się z tą stroną oraz tym tematem, i konkretne nazwanie tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif