Temperatura Części


(system) #1

Witam!!

Piszę ten post ponieważ jestem zdziwiony moimi temperaturami części. Co najlepsze, nie chodzi mi o to, że są za wysokie:

http://img98.imageshack.us/my.php?image ... d01wi9.jpg

Komputer ile by nie szedł ma zawsze podobne temperatury. :slight_smile: I chodzi mnie o to czy jest to możliwe żeby takie temperatury były? Czy może błędy programu? Do sprawdzenia używam zawsze Everest'a. :slight_smile:

PZDR!!


(Cosik Ktosik) #2

Raczej niemożliwe, wydają się zaniżone. Jaką wersją everesta sprawdzasz? Jak wygląda sprawa w innych programach oraz w biosie?


(system) #3

Everest 2.20.405 Właśnie innymi programami nie sprawdzałem. :slight_smile: Ale sprawdze zaraz. I w biosie nie sprawdzałem bo o tym totalnie nie pomyślałem. Hehe :slight_smile:

Sprawdziłem i oto Print Screen:

http://img137.imageshack.us/my.php?imag ... d02xi0.jpg

Tylko się podniosła temeratura monitora (co było oczywiste). Komputer idzie już 11 H(prawie). W biosie też tyle. I jak myślicie? Co z tą temeraturą? :slight_smile:


(system) #4

Bardzo niskie temperatury ale na procku też takie mam :stuck_out_tongue:


(Xqwzts1) #5

może czujnik popsuty? jeśli niektóre czujniki zawyżają, to dlaczego nie miał Twój nie miał by zaniżać? ja bym na Twoim miejscu jakiś kaloryfer do obudowy, bo procek zamarznie.


(system) #6

Nieeeee... Z tym kaloryferem to niezly pomysl... :smiley: :stuck_out_tongue: hehe... :smiley: raczej nie popsuty bo czesci sa prawie nowe... Maja po 4 miesiace... :smiley: :slight_smile: Nie wieze zeby sie juz popsulo... :smiley: Ale dzieki za odpowiedzi... :slight_smile:


(Xqwzts1) #7

ja mam kompa 2 miesiące, i mam za wysokie temp. i najprawdopodobniej uszkodzony czujnik


(system) #8

aha... :slight_smile: No to ja nie wiem... :slight_smile: Ale jaka ty masz fure... :smiley: a jaa... Za wlasna kase go skladalem to wiesz... Jutro jeszcze ide po obudowe i nagrywarke... :smiley: Ale jak ma sie 3 PC w domu i 2 Lapy to tak jest... Kazdy za wlasna kase do swojego...:smiley: hehe... :slight_smile: