Temperatura karty graficznej

Witam, czy 50 stopni w spoczynku dla GeForce’a 7300GT to dobra temperatura?

Tak dobra temperatura…

A możesz mi napisać jakim cudem ta karta grzeje się tak mocno przy aktywnym chłodzeniu?

Aktywne chłodzenie zaczyna się wolniej kręcić żeby było ciszej i karta się grzeje.

Temp. w miare okej

Mnie nawet tak się grzeje jak na sterowniku podkręce obroty do 100%. Czy na pewno pomimo to jest ok?

Jak koniecznie chcesz ją obniżyć to zapewnij w obudowie jak najlepszy obieg powietrza ;] ewentualnie zmiana pasty termoprzewodzącej na chłodzeniu ale to już kombinacje ze zdjęciem chłodzenia itp… ;]

Wymieniłem już paste na Arctic Colling MX3. Ta temperatura mnie niepokoi, wcześniej karta miała max 45 w spoczynku 50 po graniu, a teraz 50 w spoczynku i 55 po wyłączeniu gry.

O to faktycznie masz się czym martwić :smiley: :smiley: Są upały to masz ciut wyższe temperatury. Jak bd miał temperatury na poziomie 80 C to możesz zwrócić się z pomocą:P A tak to nie ma sensu zawracać gitary :smiley:

Dzięki, uspokoiliście mnie. Po prostu zmartwqiło mnie to trochę, bo za bardzo nie wiem ile ta karta może znieść i nie chcę mieć takiej akcji, że pewnego dnia komp załączy się z czarnym ekranem. :x