Temperatura na rdzeniach

Witam!!

Sprawdzam temperatury kompa i zauważyłem, że na procku mam 33 stopnie Celsjusza. a na rdzeniach po 56, 57 stopni Celsjusza. Czy to normalne i nie uszkodzi sprzętu? Czy jeśli procek się przegrzeje, to komputer się wyłączy??

jak sie przegrzeje to już się nie włączy :mrgreen: ale jak masz ustawione w biosie odpowiednią temperature to sie komp wyłączy i po sprawie

a co z tymi temperaturami?? A Ty czechu07 jakie masz temperatury na rdzeniach??

jaki masz procesor???:smiley: bo ja ci tak nie powiem czy to dobra temperatura czy nie :stuck_out_tongue:

jak masz amd to temperatura gdzieś tak 10stopni duża ale mieści sie w normie zależy od procesora jakiego masz ale komputer jak sie przegrzeje to sie zresetuje więc jak chcesz żeby temperatura była mniejsza zacznij od przeczyszczenia z kurzu

Nie ma czym sie przejmować - to są raczej normalne temperatury. Standartowe.

A na którą temperaturę trzeba patrzeć?? Poszczególnych rdzeniczy całego komputera??

Nowe procki mają zabezpieczenia jak się przegrzeje to komp się wyłączy i za 10 minut jak ostygnie można go z powrotem włączać

dominoo Powiedz jakiego masz proca?

nałóż na niego świeżą pastę spadnie temperatura

Czyli jak mam nowoczesnego procka to mogę spać spokojnie, tak?? A wy jakie macie temperaury??

Jak napiszesz jaki masz procesor, to ci powiemy tutaj nie ma wróżek.

to ile masz wkoncu 33, 56, 57 *C ? :lol: :twisted: co masz 3temp. na procku?

ja na moim AMD Athlon XP Barton 3000+ mam 45stopni jak pogram w gta sa przez godzinę czy dwie :mrgreen:

Pentium 4 2,8Ghz w stresie mam ok 45 , normalnie 36

Mario jeśli ma dual core to będzie miał dwie 3 temperatury=]. A tak p.s to ja mam 60 stopni w stresie na Intel Pentium 4 3.2 na 4.0:P

z tymi temperaturami to jakies nieporozumienie. jesli ma 33’ na procku to jest ok. ale te 56 i 57 to nie wiem może to są temperatury chipsetu albo karty graficznej. nie wiem.

ja mam athlona 1800xp+ palomino temp 42’ i w stresie to jakieś 48-50 , nie jest źle , na starym chłodzniu dochodziło do 60’

domiino pokaż screen z Everesta to odrazu wszystko się wyjaśni.