Temperatura płyty gł. i nie pokazuje podzespołów w everescie

Ściagnołem everesta i mam takie o to problemy.

Dlaczego pokazuje że procek nieznany ? dlaczego nie pokazuje nazwy płyty głównej ? Tzn w wersji ultimate pokazuje procesor, ale w home nie, i nie pokazuje jakie mam pamięci ;/

http://img414.imageshack.us/my.php?image=1wo4.jpg

Temperatura płyty nie jest zawysoka ? dysk też coś niebardzo…

w biosie taka sama …

http://img276.imageshack.us/my.php?image=2qq1.jpg

Rzecz następna, wziołem sobie ram 800 mhz ale nie popatrzyłem że płyta obsługuje tylko 667 da się coś z tym zrobić ?

Płyta to DFI Infinity NF ultra II-M2

Kolejny problem jest taki że mam nowy dysk SATA II i chciałem podiać starą 40 ale nie wiem jak to zrobićbo nie mam odpowiedniej taśmy, tą co mam w pudełku od płyty głownej ma za mała wtyczke, żeby podpiąć ją do płyty głownej (jest zakrótka) jest to chyba 17 pinowa al cos takie (ma 17 tych wejsc podwójnych a na płycie jest 20 ząbków tych bolcow małych… )

Mam jeszcze problem z zintegrowana sieciówką, bo za nic w świecie nie chcą sie tak jakby zainstalowac do niej sterowniki, powinny się instalowac razem z sterownikami do płyty głownej ale nie działa, nie może automatycznie uzyskac ip i innych danych ! dopiero przełożyłem starą to działa bez problemu… ;/

Starsza wersja HOme niż Ultimate - brak bazy danych z info. o nowych prockach i płytach głównych (które pojawiły się na rynku po wypuszczeniu programu).

Kręciłeś sprzęt?

dysk wyciołeś z obrazka. Ile ma stopni?

A co chcesz z tym zrobić? :? Wkładasz 800 setki i mocniej kręcisz… :smiley: 800MHz na pamięciach cię nie ogranicza… 8)

:shock: chyba za wąska… prubujesz pewnie coś wykombinować z kablem od FDD. Potrzebujesz taśmy najelpiej 80żyłowej do HDD.

A w BIOS właczona?

dysk 38-40 C

narazie nic nie kreciłem tyle co windowsa z sp2 zainstalowałem

ehh. mozliwe z tą taśmą, a jakby wzioł taśme z starego kompa i podłączył ? dziś sprawdze czy to pasuje

jeszcze mam 1 problem, ale ciezko mi to opisać to nagram filmik i wrzuce tu linka…

i w biosem mam tak:

temp proca 30

chipestu kolo 60

i system 30 - co to jest ten system ?

No to próbuj… :wink:

temperatura wewnątrz jednostki??

Nie jest źle. Nie powinno podchodzić do 50.

chipset generalnie może się troche grzać. Nic mu raczje nie jest :stuck_out_tongue:

no jak nie to spoko…

mam jeszcze 2 problemy tylko naładują mi się baterie to wrzuce filmiki i zdjęcia bo chodzi mi o obudowe…

tasma pasuje i dysk działa

i czy da się jakoś zrobić abym odzyskał dane z starego dysku które miałem na pulpicie ? - bardzo wazne notatki !

Dysk był Formatowany?

Jeśli nie to:

Winda 98/Me:

X:\Windows\Pulpit

Dla XP

X:\Documents and Settings\nazwa_użytkownika\Pulpit

gdzie X - litera partycji.

nazwa_użytkownika - to chyba wiadomo…