Temperatura podzespołów

Czu te temperatury mogą być ok??? Obudowa jest cały czas otwarta a w pokoju mam 33 °C

Pole Wartość

Właściwości czujnika

Typ czujnika ITE IT8705F (ISA 290h)

Temperatury

Płyta główna 40 °C (104 °F)

Procesor 50 °C (160 °F)

Aux 57 °C (135 °F)

WDC WD800BB-22JHA0 46 °C (115 °F)

Wentylatory

Procesor 3309 RPM

Wartości napięć

Napięcie rdzenia procesora 1.63 V

+2.5 V 2.64 V

+3.3 V 3.20 V

+5 V 5.16 V

+12 V 11.97 V

+5 V podczas wstrzymania pracy 4.95 V

VBAT baterii CMOS 3.07 V

Debug Info F 33 FF FF

Debug Info T 57 40 71

Debug Info V 66 A5 C8 C0 BB 42 CF (F7)

Przy takiej temperaturze w pokoju nie jest źle,ale warto poprawić chłodzenie dysku.

Spoko masz jeżeli nie rosną to jest dobrze mój proc dochodzi do 64C :slight_smile:

Mogą być. Temperatura dysku i płyty głównej trochę za wysoka.

Jeśli wszystko działa jak zawsze nie masz się czego obawiać :wink:

Jeśli masz taki zwykły wentylator biurkowy to przystaw go do komputera i temp spadną :slight_smile:

Chyba że zrobi się podciśnienie i efekt odwrotny od zamierzonego.

Misiek1987 Domyślam się że masz jakiegoś semprona? Jak tak to ta temp. to norma. Mój kumpel wymienił na sempronie 2800 chłodzenie na miedziano aluminiowe i temperatura taka sama przy 3000RPM

Ja na pentium D 920 2.8 GHz mam teraz 31 stopni przy 1350RPM, na standardowym chłodzeniu, a temp w pokoju 30 stopni, wystarczy mieć otwatrą budę :stuck_out_tongue:

nie możliwe :o ja mam pentiuma D 830 3 Ghz, i mi ciągnie cały czas 49-50 stopni :twisted:

WebFalcon Jak chcesz moge wrzucić screena z everesta :stuck_out_tongue:

Może ktoś Ci źle procka założył, albo coś :confused:

No tak mam Semprona 8) a jakie mogą być objawy przegrzania??

Zacinający sie system podczas grania lub gdy wykonujemy jakieś czynności w których jest duże zużycie procesora :?

hmm, wiesz, nie musisz wrzucać screena, ale procka sam zakładałem na standardowym chłodzeniu intela dołączonym w wersji box, mój ma w windzie 48-53 stopnie. Przy czym paste wziąłem lepszą kupiłem sobie. Dziwne, bardzo dziwne, a podobno , że to ja mam normalną temp. :-x

ja sie zgadzam z WebFalconem bo mam P4 3Ghz i tez mam temperature przy standardowym chlodzeniu okolo 50 stopni, tyle ze bez zadnego dodatkowego chlodzenia z tylu czy z boku obudowy