Temperatura w karcie graficznej

jaki mam zainstalowac

Ostatnie do twojej karty są tutaj link
Po pobraniu klikasz na plik i postępujesz według instrukcji.

Jeśli miałeś te, to użyj kilka wersji wcześniejszych. Np. z przed kilku miesięcy.

Odinstalowalem sterownik i temperatura skacze od 32 do 47

Mialem już ten to jak mam wybrac wersje sprzed kilku miesiecy

To teraz najpierw kliknij windows update i zobacz co on ci tam zaserwuje, a jak nic nie będzie to wrzuć najnowsze sterowniki, zobaczymy co będzie.

Tutaj masz archiwalne link

No, to poczekaj, niech system sobie wpakuje ten swój, i zobaczymy co będzie. Jak będzie robił problemy, to trzeba będzie zablokować. Bo ci będzie na siłę podmieniał idiota.

A nie robisz 20H2?

W sensie

Pobieranie mi stanęło na 10% więc jutro pobiore bo mi się nie chcę czekać

W sensie aktualizacji, która tam czeka do zainstalowania.

Ile masz temp na procku też wysoko?

Weźcie też pod uwagę, że ta karta się piecze, bo całą obudowę ma chłodzić 1 wentylatorek, to nie 1650 z 75w. :wink:

40 .,

Nic z tych rzeczy. W normalnej pracy jest wyłączana część karty a taktowanie obniżane. Karta powinna mieć w systemie ze 40-50 maksymalnie, w momencie aktywacji akceleratora leci temp w górę startują wiatraki i dochodzi do punktu w którym przestaje rosnąć temp. I to tutaj dobra wentylacja obudowy pozwala na utrzymanie niskiej temperatury.

Zapominasz tylko o jednej rzeczy, karta graficzna nie tylko generuje ciepło, ona może tez je wchłonać. Czyli gdyby procesor osiągał koło 80 stopni, gdyby w obudowie nie było wentylacji, to temperatura karty wzrośnie. To jak włożenie wyłączonego laptopa do piekarnika.

Dlatego pytałem o temperaturę procesora. Teraz jest pewność, że takiej sytuacji nie ma. :wink:

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.