Temperatura w Laptopie

(Elektryk92) #1

Witam od wczoraj laptop mi zaczol szalec z temperatura Procesora, karty graficznej, Ramu.

nawet jak normalnie go urzytkuje czyli Internet+muzyka to temparatura wyglada tak

przy wlaczeniu kopiowania temperatura wzrasta nawet do 67 stopni wszedzie i wylacza sie klawiatura razem z touch padem.

laptopa juz wyczyscilem i nadal to samo.

moj laptop to Benq 2x 1.86, 1gb ramu, dysk 120gb, karta grafiki Ati Radeon 120mb pomocy co mam robic, nie majstrowalem przy zadnym traktowaniu ani nic

(Filipmoto2010) #2

stary masz normalna temperature moj hp po cxzyszczeniu ma 56 nie narzekaj ale jak naprawde tajk nie bylo to kup sprezone powietrze i go przedmuchaj

(Elektryk92) #3

przeczyscilem go dokladnie i nadal jest to samo nawet Blue screen mi wyskakuje...

(Filipmoto2010) #4

to jak masz go na gwr oddaj do servisu bo moze układ chłodzenia pada

(Elektryk92) #5

Niemam gwarancji a uklad dziala dobrze http://w943.wrzuta.pl/obraz/6Ip8iKw54ux/gra2 po tym jak wlaczylem gre World of warcraft

moim zdaniem chyba cos jest z Zasilaniem bo nie powinno az tak bardzo i szybko sie nagrzewac

Oo niesamowite odlaczylem Laptopa od zasilacza i temperatura zaczela momentalnie spadac i to jak szybko

(Laszjwrz) #6

Co do odłączania touchpada i klawiatury... Możesz sprawdzić stan sprawności komputera bez baterii - podłącz go na samym kablu i sprawdź czy występuje problem. Jeśli nie szanujesz baterii to możliwe, że elektronika w niej padła. Miałem ostatnio pod ręką laptopa z uszkodzoną elektroniką baterii, procesor grzał się do 80', a odłączanie tp i klawiatury jest w tym przypadku normalnym objawem.

(Elektryk92) #7

a wiec poczynilem pewne kroki pierwsze co to wymienilem Paste chlodzaca i pomoglo

http://w168.wrzuta.pl/obraz/54tOrC50uKn/udalo odlaczylem baterie i klawiatura dziala tylko przez jakas min potem sie wylacza

Edit: Udalo sie skasowalem sterowniki Klawiatury i odlczylem Touch pad laptop teraz smiga az Milo :stuck_out_tongue_winking_eye: