Temperatury czy sa w normie?

witam.zawszw mialem plyte i procka w granicach 40 stopni a dzis takie sa

http://img367.imageshack.us/my.php?image=dddad6.png

Jaki procek ? Bo np: celeron 2,80 wytrzyma do 70 stopni :slight_smile:

Kiedy ostatnio czyściłeś kompa i czy kiedyś wymieniałeś paste termo przewodzącą ? Ile Twój komp ma lat ?

komp ma 9miesiecy .nie otwieralem go bo ma gwarancje.procka mam ATHLON 2x3600+

Jeśli pójdziesz do servisu to Ci bankowo powiedzą że temp jest w normie i nic nie zagraża Twoim podzespołom (jestem tego samego zdania), więc nic nie zrobisz mając kompa na gwarancji, chodź niektórzy oferują czyszczenie kompa co xx miesięcy w ramach gwarancji.

ale ten tylni wentylator wydala powietrze z kompa a ono jest zimne!!mozliwe ze czujnik wala wkreca?w kompie mam dosc czysto! !!

możliwe, po instalacji jakiegoś programu (nie pamiętam jakiego) pokazuje mi 10stopni więcej :stuck_out_tongue: Więc możliwe że Ty też tak masz.

A spróbuj inne programy mierzące temp (np: speedfan) ile pokażą, jednakże nie zmieni to fakty iż nic z tym nie zrobisz.

A to że wentylatorek wydala zimne powietrze to wcale nie znaczy że pasta termoprzewodząca się zużywa (są różne rodzaje tych past, ja kiedyś miałem co trzymała 2 miesiące a potem… nie było jej i kupiłem znacznie lepszą)

mozliwe bo zainstalowalem BITDEFENDER czy jak on sie tam zwie i wszystko jest 0 10stopni wiecej

Jeśli temp będzie 65C to idź do servisu :slight_smile:

a 80 to po gasnice? he wywaliem do i spadla wszedzie o 10stopni !!

hehe, ciekawe :smiley:

zobacz temp w SpeedFan’ie

Napisz jaki masz procesor to Ci odpisze ile wytrzyma.

Typ procesora DualCore AMD Athlon 64 X2, 2000 MHz (10 x 200) 3600+

dzieki M_a_r_i_o za pomoic .pozdro dla ciebie.jeszcze raz dzieki