Temporary internet files

Mam pytanie czy wszystkie części stron internetowych(zdjęcia, filmiki, animacje…) znajdują się w folderze temporary internet files? Jeżeli można odnaleźć je gdzieś jeszcze to proszę o wskazanie tego miejsca.

W temporary internet files są jeszcze 3 czy 4 ukryte foldery o dziwacznych nawzach i niestety nie ma do nich dostępu. Tam właśnie oprócz elementów stron internetowych najczęściej znajdziesz wirusy:P Ale większość grafik i animacji powinna być w głównym katalogu

dlaczego ?? Jest dostęp :slight_smile:

nie ma prawa ich być gdzie indziej :slight_smile:

Jak jest dostęp to napisz jak, bardzo mi sie przyda bo siedzi tam kilka syfów które chciałbym wywalić, będę wdzięczny.

Nie ma wszystkiego w katalogu temporary internet files (chodzi nawet o te duże zasoby) muszą być w jakimś innnym miejscu przechowywane. przypuszczam, że SzymSzejdi ma racje… Pytanie czy ktoś wie jak się dostac do tych katalogów?

Ale! O jakie zasoby Ci chodzi? W tych katalogach nie ma np. filmów! Są tylko małe pliki, jak zdjęcia, cookie, itp. Tylko te pliki które załadują Ci się kiedy wejdziesz na stronę.

Większe też są w temporary internet files np. filmy instruktażowe, zdjęcia większe animacje flash. Tylko nie ma wszystkich i się zastanawiam gdzie one są przechowywane, chociaż tymczasowo no bo gdzieś muszą być.