Temporary Internet Files

Witam. Mam problem z video wyświetlanym na stronach - włączyłam sobie jakiś filmik 3 minutowy przez Mozilla Firefoxa i przez IE. Kiedy odłączono mi internet zauważyłam, że filmik wciąż się otwiera ze stron… Zastanawiam się, czy jest to spowodowane obecnością tego video na moim dysku. Czytałam, że takie pliki lądują w Temporary Internet Files - niestety, tam go nie ma. Czy nie wiecie państwo, gdzie może się taki plik znajdować?

Przeczysc sobie tym programem Free Internet Eraser.Sciagnj stad. W zakladce Windows i Browse tego programu zaznacz wszystkie opcje i kliknij Quick Clean.

Jak to nie pomoze to zapodaj loga z Hijack w dziale bezpieczenstwa

C:/Documents and Settings/ Nazwa usera /Ustawienia lokalne/Temporary Internet Files/Content.IE5

A jak ktos ma tylko tak:

to wystarczy dwa razy kliknac na ikonke Temporary Internet Files

Nie wiem w czym miałby mi pomóc Free Internet Eraser? [to chyba coś usuwa, a ja chce znaleźć!]

Szukałam także w

C:/Documents and Settings/Nazwa usera/Ustawienia lokalne/Temporary Internet Files/Content.IE5 ==> i nic :frowning:

ale próbuje się otwierać czy się otwiera? Jeśli próbuje się otwierać a nie otwiera to wszystko okey, jeśli się otwiera to musi być w tych katalogach co podali koledzy

No to pięknie… właśnie na tym polega cały problem, że mój “ukochany” komputer otwiera ten film bez internetu - otwiera a nie próbuje! - a w katalogach go nie ma… czyli to musi być dość nietypowa sprawa :frowning: :frowning: :frowning:

Kliknij dwa razy w ikonke Temporary Internet Files

a może wiesz jak nazywa się ten film? jeśli tak, to wyszukaj plik o tej własnie nazwie na całym dysku, może jakimś cudem(chociaz nie wiem jakim) zapisał się gdzieś indziej

Niestety… szukałam od paru dni jak się da- inaczej nie zawracałabym głowy. Wszystkie filmiki, których nie umiem ściągnąć są na http://www.youtube.com - a może jest inny sposób na pobranie ich na dysk?

ściągnąć nie możesz, jedynie dodać link do Ulubionych (Zakładek)

Dzięki :smiley: Tylko dlaczego to otwiera się bez internetu?