Ten gość stworzył Heroes of Might and Magic III w UE5!

Ten gość stworzył Heroes of Might and Magic III w UE5! Oczywiście pozwoliłem sobie stworzyć krzykliwy tytuł jak większość artykułów tutaj. Ale ten gość zdecydowanie wymaga większej promocji a kto wie może wreszcie się wszyscy doczekamy doczekamy się tego cuda! Jest to dosłownie wizja wspomnienia tej gry w mojej głowie. Myślę, że wielu właśnie tak samo ją pamięta, a gdy wraca to zostaje tylko magia rozrywki.
To co stworzył jest niesamowite!

To forum to racze słabe miejsce na jakąkolwiek promocję. Ponadto od takiej zajawki do wersji grywalnej bardzo długa droga, a obawiam się że powstanie tego projektu jest mało realne. Na tą chwilę to tylko animacja, bez żadnego gameplaya. Takich projektów i pomysłów było wiele, jakiś wypalił?

Tak jak pisałem to jest tylko projekt do cv. :stuck_out_tongue: Ale kto wie może ubi zapłaci i dostaniemy.

No właśnie problem w tym, że nie napisałeś tego wcześniej :slight_smile:

Szkoła → Czytanie ze zrozumieniem

Tak jak pisałem to jest tylko projekt do cv.

Szkoła → Czytanie ze zrozumieniem

No właśnie czytanie ze zrozumieniem… W takim razie gdzie wcześniej napisałeś, że to jakiś projekt to CV?

Oesu, znowu burza w szklance wody się szykuje :grinning:

A gdzie można pobrać ten projekt do UR5? Bo sam silnik za friko jest do pewnego momentu, więc jak jest projekt to można wrzucić w niego. Chyba, że koleś stworzył tylko filmik nawiązujący do M&M III, to jest cała masa fajniejszych filmików.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Oj bez przesady, ja tu widzę po prostu że stworzyłeś naprawdę ładny asset dla silnika do tworzenia gier komputerowych. Przy czym przedstawiles go w sposób clickbaitowy, a taki sposób zawsze wywołuje burze w szklance wody.

Nie dzieje się tu nic niezwykłego. Nawet masz rozgłos, w pewnym sensie :wink:

Niektórzy bez wtrącenia angielskich słówek nie potrafią już pisać.

Ja tam zwyczajnie lubię, no i wiadomo prestiż wypowiedzi wzrasta :wink: Układasz czasami puzzle albo oglądasz jakiś serial? :wink:

Totally relatable.