Tenis stolowy

witam. czy zna ktos moze jakies strony internetowe o tenisie stolowym - potrzebuje informacji o technice uderzania, itp…itd… .

owszem, szukalem na googlach ale znalazlem same sklepy internetowe i pare stron o nieinteresujacej mnie zawartosci ;/

pozdrawiam

http://www.tenis-stołowy.com swietna strona o TS i forum + filmiki

http://www.pingpong.com.pl to co powyrzej tylko wiecej.

A co grasz???

Masz jakies osiągniecia ?

zawsze lubilem pograc z kumplami w tenisa :smiley: Ostatnio zalatwilem sobie stol no i codziennie ze znajomymi gram jak glupi - po 3 godzinki minimum - moj rekordzik to 5 godzin grania (z krotkotrwalymi przerwami oczywiscie:))

Masz jakies osiągniecia ? - praktycznie rzadnych… ;/ ale raz w szkole(LO) organizowali turniej to mialem 4 miejsce :smiley:

wszysto przede mna jeszcze…:D… chyba

No to mamy coś wspólnego…ja tez lubie grac… mam nawet drugie miejsce w powiecie:))

Jaki styl gry preferujesz ofensywny czy defensywny ???

Ja gram offensywa poniewaz sciny mi nie zawsze wychodza, a bloki poprostu super :slight_smile:

moze sie myle ale mysle ze offensywa polega na scinaniu , a defensywa na obronie

To zalezy z kim gram :smiley: :smiley: jesli gram “towarzysko” (z kumplem) to gram ofensywnie :smiley: :smiley: i jak najlepiej proboje opanowac technike ścin.

Jesli juz gram i za wszelka cene chce wygrac -np. gram o “COS” z kolega (np piwko albo cokolwiek innego) albo w jakims malym turnieju to preferuje defensywe :slight_smile:

:o :frowning: :o - ja tak daleko nie zaszedlem ;/ … ale mam nadzieje ze dotre :smiley:

Zycze ci wiekszych sukcesow w pinglu :slight_smile:

gratuluję 8) ja mam 10 w powiecie :smiley:

jak gram w ping ponga ?? zależy właśnie z kim :mrgreen: wcześniej zawsze byłem nastawiony na ofensywę , ale teraz naprawdę rzadko gram w pingla baa bardzo rzadko , teraz to ja właściwie defensywny jestem :-o

Ja tam lubie tenisa teraz jeszcze zmieniłem sprzet.

Kupiłem oddzielnie deskę oddzielnie okładziny i zmajstrowałem taka rakietę, ze “ciagnie” jak torpeda kazda scina wchodzi czy to z backhandu czy z fordhandu (czy jak sie to pisze :slight_smile: )