TES 4:Oblivion - brak tekstur

Siemka :slight_smile:

Pozbierałem trochę kasy i kupiłem grę Oblivion mając nadzieję,że pójdzie na moim kompie na minimalnych detalach,ale podczas grania nie widać tekstur :!: :-x Myślę,że to przez kartę graficzną,ale kumplowi na R9250 chodzi i ma słabszego kompa odemnie :?

Te “tekstury” wyglądają tak:

8f47cf1f8002b842m.jpg

Mój sprzęt:

P4 2,8ghz , 768MB RAM , Radeon 9200SE.

I jeszcze coś: detale są na średnie,ale przy próbie zmiany gra wychodzi do Windowsa :-x .

Powinieneś ściągnąć MODA który dodaje obsługę PIXEL SHAIDERÓW w wersji 1.1 gra będzie wyglądała gorzej ale będzie chodzić lepiej .

A mógłbyś dać linka od tego moda,albo chociaż podać jego nazwę :?: Będę wdzięczny :slight_smile: .

Zobacz tutaj

Ostatnia pozycja :slight_smile:

Ok dzięki,szukałem i też znalazłem :slight_smile: .Dziękuję Ci za informacje,że jest w ogóle taki mod :slight_smile: .

spox

Ten fragment Twojej wypowiedzi mówi wszystko. Ta karta graficzna ma tylko 64 bitową pamięć i nie obsługuje Pixel Shader 2.0. Nic więc dziwnego, że nie chce Ci się uruchomić poprawnie Oblivion.

Oblivion ma duże wymagania co do grafiki (ogólnie ma duże wymagania). Musisz sobie sprawić sobie lepszą karte graficzną.

Witam mam ten sam problem co w temacie. Poszukiwałem tego moda lecz nigdzie go nie moge go dostac. proszę o link z tym modem :smiley:

Proszę Indiana Jones :smiley:

http://www.oldblivion.com/test/oldblivion_0.11t7.exe

Dzięki wielkie działa jesteś wielki :3 To teraz znajdź moda który pozwoli mi zagra na mojim kompie w F3 xD

Dodane 27.11.2009 (Pt) 20:38

No właśnie jeżeli ten mod działa z Oblivionem to czy istnieje jakiś podobny do fallouta 3 skoro obie gry są na jednym silniku ?