TES 4:Oblivion - brak tekstur

(M Kupczynas) #1

Siemka :slight_smile:

Pozbierałem trochę kasy i kupiłem grę Oblivion mając nadzieję,że pójdzie na moim kompie na minimalnych detalach,ale podczas grania nie widać tekstur :!: :-x Myślę,że to przez kartę graficzną,ale kumplowi na R9250 chodzi i ma słabszego kompa odemnie :?

Te "tekstury" wyglądają tak:

8f47cf1f8002b842m.jpg

Mój sprzęt:

P4 2,8ghz , 768MB RAM , Radeon 9200SE.

I jeszcze coś: detale są na średnie,ale przy próbie zmiany gra wychodzi do Windowsa :-x .

(Shawn Michaels) #2

Powinieneś ściągnąć MODA który dodaje obsługę PIXEL SHAIDERÓW w wersji 1.1 gra będzie wyglądała gorzej ale będzie chodzić lepiej .

(M Kupczynas) #3

A mógłbyś dać linka od tego moda,albo chociaż podać jego nazwę :?: Będę wdzięczny :slight_smile: .

(Shawn Michaels) #4

Zobacz tutaj

Ostatnia pozycja :slight_smile:

(M Kupczynas) #5

Ok dzięki,szukałem i też znalazłem :slight_smile: .Dziękuję Ci za informacje,że jest w ogóle taki mod :slight_smile: .

(Shawn Michaels) #6

spox

(michalj82) #7

Ten fragment Twojej wypowiedzi mówi wszystko. Ta karta graficzna ma tylko 64 bitową pamięć i nie obsługuje Pixel Shader 2.0. Nic więc dziwnego, że nie chce Ci się uruchomić poprawnie Oblivion.

(Musialowski Tomasz) #8

Oblivion ma duże wymagania co do grafiki (ogólnie ma duże wymagania). Musisz sobie sprawić sobie lepszą karte graficzną.

(Makar1992) #9

Witam mam ten sam problem co w temacie. Poszukiwałem tego moda lecz nigdzie go nie moge go dostac. proszę o link z tym modem :smiley:

(michalj82) #10

Proszę Indiana Jones :smiley:

http://www.oldblivion.com/test/oldblivion_0.11t7.exe

(Makar1992) #11

Dzięki wielkie działa jesteś wielki :3 To teraz znajdź moda który pozwoli mi zagra na mojim kompie w F3 xD

-- Dodane 27.11.2009 (Pt) 20:38 --

No właśnie jeżeli ten mod działa z Oblivionem to czy istnieje jakiś podobny do fallouta 3 skoro obie gry są na jednym silniku ?