TES III: Morrowind a wymagania

Witam,

już na samym wstępie piszę, że użyłem opcji szukaj i nie było posta odpowiadającego na moje pytanie więc zakładam nowy temat.

Obecnie mój komputer to:

Duron 1Ghz

256 DDR

Płyta głowna KOB KT266a FSX

karta Gigabyte Radeon 9550 128MB 128bit krecona @400-450MHZrdzeń i pamięć @ 530MHZ.

Na jakich mniej więcej detalach powinien Morrowind chodzić?

I drugie pytanko: po wymianie procka na ATHLONA 2000+ Thorton i dorzuceniu 1GB DDR gra powinna chodzić płynnie na dość dużych detalach? Wiem wiem gra wiekowa ale nadal wyśmienita:)

Co do tego problemu to powiem ci, że jeśli wyłączysz co się tylko da, to będziesz grał. Morrowind nie umożliwia płynnej zmiany detali, więc słabsze komputery sobie nie radzą. Niestety, wiem coś o tym… Ale po tej wymianie gra się podda i będziesz grał na high detalu.

w archiwum na benchmark.pl sprawdziłem i wg ich testów Morrowind na sprzęcie Pentium 4 2,4GHz, 512 MB DDR, GeForce 4 Titanium w rozdzielce 1024x768 i detale na high potrafila animacja spaść do 24fps…to czy na kompie ATHLON 2000+ 1280MB DDR i Radeon 9550 krecony rdzeń na 400-450Mhz i pamięci na 530-550 będzie działać lepiej? :expressionless: przecież procek jest słabszy…a karta nie wiele lepsza…