TES V Skyrim, postac nie wchłania smoczych dusz

witam mam problem jak w tytule, i nie wiem co z tym zrobić, wyczytałem że tutaj cytat “Dusze otrzymujesz tylko od nowych smokow. Nie otrzymujesz dusz od zrespawnowanego smoka przypisanego do danej lokacji. Jesli napotkasz smoka randomowego lub odkryjesz jakas lokalizacje ze smokiem przypisanym (np Grot) to dostaniesz dusze. Jesli kilka dni pozniej znow udasz sie do Grotu smok bedzie od ubicia ale duszy juz nie dostaniesz.”, lecz co najdziwniejsze moja postac nie wchłania dusz nawet od smoków w nowych lokacjach ( np. z dodatku Dragonborn ) nie wiem co mam robić, czy jest możliwe że po ubiciu Alduina posatać przestała te dusze wchłaniać ?

cześć spróbuj zainstalować wersję podstawową z jakiegoś hostingu, torrentów (zawsze możesz zainstalować jeszcze raz, zachowując pliki zapisu stanu gry), wyobraź sobie miałem wersje podstawową + wersja z dodatkami obie zainstalowane i wszystko śmigało. więc postanowiłem wyrzucić wersję podstawową Skyrim i wchodzę do gry a część napisów odtąd po angielsku. Jak zainstalujesz naraz dwie wersje jedną podstawową i jedną z łatkami to będziesz miał full wypas kosztem zajęcia części dysku. JA takiego problemu nie spotkałem, ale spróbuj wejść na jakąkolwiek stronę po wpisaniu w google frazy Skyrim, wszystko będzie wyszczególnione jeśli poszukasz na forach.

Nie nawołuj do piractwa chłopcze :slight_smile:

Tyle, że jeżeli kolega @ferdek360 swojego Skyrima posiada oryginalnego, to pobranie z “jakiegoś hostingu” jest jako kopia zapasowa = legalne. Z torrentów już nie, bo w trakcie pobierania klient torrent również udostępnia dane.

A co do problemu, to czy posiadasz najnowszą wersję gry? Albo mody zainstalowane? Możliwe, że jakiś mod ci coś popsuł trochę.

Skyrim oryginał, wersja gry to 1.9, jeśli chodzi o mody to będę miał dużo zabawy w szukaniu tego który się przyczynił do tego błędu bo mam ich ponad 70 :D, lecz grałem wcześniej z tymi modami i było git, i nagle 1 smok i nic 2,3,15,20 smoków i dalej nic smok pada a duszy nie ma :confused: teraz musze je oszczędzać bo mam tylko 3 wolne :smiley: a nie wiadomo jaki się krzyk trafi

Bo skyrim to taka dziwna gra w której każda łatka naprawia kilka błędów i wprowadza kilkadziesiąt nowych :wink:

Dodatkowo nadmiar modów zwiększa szanse że coś pójdzie nie tak.