TES V: skyrim - problem z aktualizacją przez steam

Witam. Otóż mam taki problem kupiłem skyrima i zainstalowałem oczywiście dopisało mi tą grę do posiadanych w steam, i gdy chce zagrać pisze że gra jest nie dostępna. Zauważyłem że się aktualizuje, 2 gb do pobrania a mi po 40 min 200kb pobrało mam cholernie wolne łącze i mój net nie lubi dużej ilości danych, dla tego kupiłem. A chciałbym zagrać w skyrima, rpg roku i wogule, oświadczam pujdzie min. Zauważyłem że zainstalowało mi 5gb z płytki a te 2 gb ściąga lecz na płytce znajduje się 7gb danych z grą więc pomyślałem czy czsami tych plików nieda się wyodrębnić z płyty z grą. Prubowałem otworzyć setup.exe w 7zip udało się ale niełapie o co chodzi. Błagam o pomoc bo to głupie że kupuje grę którą i tak muszę potem ściągnoć.

Niedawno sam kupiłem Skyrima więc mogę coś powiedzieć na ten temat. Owszem, te 2GB aktualizacji trzeba ściągnąć i nie ma zmiłuj. Wredna sprawa, ale obejść się nie da. Co do otwierania pliku setup.exe programem 7zip to powiem, że naprawdę długo myślałem nad sensem tej czynności i nadal nic nie wymyśliłem :smiley: Po prostu ścierp ten czas kiedy się ściąga, ja np. odpaliłem sobie w międzyczasie starego, dobrego TES III: Morrowind i kiedy się oderwałem od gry, to “RPG roku” był dawno zainstalowany, a łącze mam niewiele szybsze od Twojego :slight_smile: Powodzenia i wiele cierpliwości…

dzięki, ktoś jeszcze ma coś do powiedzenia na ten temat?

A co chciałbyś usłyszeć? Masz wszystko wyjaśnione w poście powyżej. Bez aktualizacji nie pograsz i tyle. Takie czasy nastały.