TES V: Skyrim - questy ugrupowań

Witam. Chciałbym ‘dołączyć’ do Gildi Złodzieji i Mrocznego Bractwa (jeżeli jest taka możliwość)- czy bede miał możliwość wykonania pozostałych questów Akademi Zimowej Twierdzy, Towarzyszy, Legionu Cesarskiego, Gromowładnych … itd. jak to wygląda ?

Możesz dołączyć do każdej gildii i wykonywać dla nich questy, tylko jak chcesz dołączyć do Gromowładnych to nie możesz dołączyć do Legionu (i na odwrót). Zresztą nie ma problemu, możesz być w gildii złodziei do tego w akademii zimowej twierdzy i w mrocznym bractwie itp. itd.

z kąd to wiesz grałeś ? (myśle że tak), może jakaś oficjalna informacja w tej kwesti. Nie chce straciś tego co już zrobiłem :slight_smile: i nie zamerzam zaczynać od nowa może ktoś inny sie wypowie w tej sprawie.

No wiesz, mam przegrane 82 godziny^^. W każdej części TES-a tak było(przynajmniej od morrowinda:P) . Ja przykładowo teraz jestem mistrzem gildii złodziei, jestem w akademii zimowej twierdzy, bardów, w towarzyszach i niedługo się “zapiszę” do mrocznego bractwa. Tak jak pisałem wyżej nie możesz dołączyć do gromowładnych jeśli jesteś w legionie(no i na odwrót:P). A co do oficjalnego info to nie widziałem takowego, bo to raczej oczywiste^^, ale jak coś znajdę to ci tu wstawię:P.