Test antyvirusów

więc tak wygrałem wczoraj licencje na arcavir wiec postanowiłem sprawdzić jaka jest jego skuteczność poszperałem w necie i znalazłem kilak wirusów które teoretycznie powinny być groźne dla systemu lecz nie wyrządzają w nim żadnej krzywdy wiec podaje lin mazna dzieki nim skutecznie sprawdzić skuteczność systemu

http://www.eicar.org/anti_virus_test_file.htm

mi po naciśnięciu download jeszcze przed pobraniem zrcavir wykrył zagrożenie i zablokował plik

kaspersky potrzebował ok 5 minut aby znaleźć w nim zagrożenie

g-data odrazu pow ypakowaniu wykrył zagrożenie

avast nic nie wykrył

w NODie32 to samo… tzn. wykrywa zagrożenie po kliknięciu na link i można zablokować plik…

Zone Alarm też odrazu zablokował i wpakował go do qwarantanny.

a mi się w ogóle nie chcą te pliki pobrać bo wyskakuje błąd strony - może to jest już zabezpieczenie Kasperskyego ??

2 się ściągnęły: w jednym wirus a w drugim pusto :slight_smile:

no właśnie o to chodzi aby każdy napisał jak jego antyvir reaguje

bo nieraz nie sprawdzaja sie testy wykonywane przez iwelkie korporacje i pokazywane w internecie

zmień przeglądarkę kaspersky nie blokuje tylko strona nie chce się wczytać

Mam NODa 32 i wykrył zanim ściągnąłem darmowe antywirusy nie są aż tak skuteczne jak te płatne

Avira antivir na Viście 64 bit natychmiast podczas wypakowywania.Dodam,że darmowa “odmiana” tego antywira !

avast lipa nic niewykryl! !!

avira z darmowych najlepszy

Plik nr. 1 - Avast wykrył wirusa (Wirus/Robak) i zablokował połączenie przy naciśnięciu Download :mrgreen:

Plik nr. 2 - To samo co w nr. 1 :slight_smile:

Plik nr. 3 - to samo co w poprzednich punktach :smiley:

Plik nr. 4 - również zablokował :smiley:

Mam najbezpieczniejszego Avasta 4ever! :smiley:

PS W plikach pobieranych przez SSL Avast również wykrył wirusa :smiley:

Outpost Security Suite

  1. zablokowany po naciśnięciu przy próbie ściągnięcia

  2. ściąga plik nie zapakowany ale nie otwiera (?)

  3. nie pozwala rozpakować

  4. tak samo jak w 3

Kaspersky Internet Security jeszcze przed pobraniem zaalarmował że jest wirus

CZemu mi nod w tych 2 linkach nie wykrył ? ;O

AVG dał plamę na całego, można klikać, zapisywać a on nic. Zawiodłem się bardzo. Czas zmienić na coś innego (byle darmowego i napewno nie na AVASTa) :-x

Arcavir 2007 blokuje odrazu każdą próbe pobrania :slight_smile:

Szkoda.

Ja mam najnowszego Avasta Home Edition i wykrywa większość wirusów a te z linku wykrył przed pobraniem.

Nie dziwcie się, że Avast wam nie wykrywa wirusów jak go nie aktualizujecie.

Ja aktualizuję na bieżąco i jestem bezpieczny :slight_smile:

Ale to właśnie AVG z wszystkich AV zachował się w 100% prawidłowo - przecież w tych plikach nie ma wirusów i wszystkie alarmy innych AV, były fałszywymi alarmami.

Avast home edition we wszystkich czterech plikach wykrył zagrożenie.

po kliknięciu na download avast odrazu to wykrył i ten charakterystyczny głos :

ostrzeżenie znaleziono wirusa

siema.zmienilem antywira na avire i musze przyznac ze dobry jest szybki lekki latwy w obsludze(wszysrko opisane na stronie polskiej jak go skonfigurowac) i najwazniejsze darmowy.polecam

Złączono Posta : 20.10.2007 (Sob) 9:02

no i wykryl zagrozenie po nacisnieciu na link