Test antyvirusów

(Snupi00) #1

Siemka!!

poszukuje jakis stron gdzie są wyniki testów programów antyvirusowych...kozystałem z opcji szukaj!! Były tam jakies 2 testy w obu wygrał Kasperky..ale zauważyłem, że nie spisuje się najlepiej i szukam czegoś więcej jakis nowych testów itp

(Patricko) #2

:arrow: Tutaj

(La Verdad) #3

tutaj :

http://www.komputerswiat.pl/informacje/testy/testy.html

(Patricko) #4

Dobry link la_verdad.

Ja tylko sprecyzuje dokladnie na atywiry:

:arrow: tutaj

(Snupi00) #5

no spoko dzięki wszystkim..jak coś jeszcze macie to dawac linki

Złączono Posta : 09.07.2005 (Sob) 14:28

Przejżałem to co daliście i zauważyłem, ze czołówka to: Kaspersky i Norton..a teraz pytanko do was..Stosowałem oba antyviry i z obu jestem zadowolony kompa mam doscyć dobrek (Athlon 2200. 512Ram i GF5700 256mb) więc nie muli mi Norton..ale teraz przy czym zostac Norton czy Kaspersky??

(fiesta) #6

Przy tym którego kupiłeś, bo za bardzo nie wierzę że masz pełne, legalne wersje obydwóch 8) 8)

IMHO z tych dwóch wybrał bym Kasperskiego choć sam jestem zwolennikiem NODA 32, jeżeli chcesz mieć lepszą ochronę zainwestuj w AntyVirenKita będzie miał ochronę dwóch Kaspra i Bitdefendera.

(Marcin Luniewski) #7

Zdecydowanie Kaspersky chociażby przez to że ma dużo częstsze aktualizacje a poza tym to to ścisła czołówka jeśli nie najlepszy antyvir. Sam bym go uzywał tylko komp za słaby...

(El Presidento) #8

Uzywam Kaspra ale niestety konczy mi sie licencja wiec chyba przy nim zostane spowrotem swietny program ale rownie zasoborzerny :?

(Snupi00) #9

No oczywiście, ze nie kupiłem!! Kożystałem - testowałem na wersjach testowych. Norton to 15dni a Kaspersky..to juz nie pamietam. Zastanawiam sie nad kupnem jakiegos. Wczesniej kozystałem jeszcze z Avast'a Home

(Fidelio1980) #10

Polecam Avasta - znkaomity antywirus i do tego darmowy. Uzywam od dwóch lat i nie mam problemow z wirusami.

(Bartek Str) #11

Ad-Aware SE Perosnal polecam bardzo fajny program i darmowy

http://www.lavasoft.de polecam w 100%

(Qbek50) #12

może i fajny bo sam używam :slight_smile: ale to nie jest AV :?

(Xmen85) #13

Fidelio hmm co do avasta jest dobry tylko i wyłącznie dlatego bo darmowy, jednak z wykrywalnością jest bardzo krucho , nie mówiąc o usuwaniu.... :lol: Ja polecam na słaby komp NOD32 a jeśli macie mocniejszy komp to Panda Platinum , lub Antivirenkit... :smiley:

(Fidelio1980) #14

Oczywiscie Antivirenkit to najlepszy obecnie AV ale Avast jest równiez bardzo dobry. Bez problemu mam Avasta i wykrywa mi własciwie prawie kazdy wirus.

Jezeli ktos chce płacic to polecam Antivirenkita, ale po co płacic jak prawie równie dobry jest Avast za darmo? Mnie w przeciwienstwie do innych Av Avast nigdy nie zawiodł, a kilku juz uzywałem.

(Kpc21) #15

Avast od NOD-a lepszy, NOD mi od razu cos wpuscil i musialem formata robic!

(Taba3) #16

http://www.virus.gr/english/fullxml/def ... =72&mnu=72

jeśli masz Nortona zainstalowanego na kompie to zostań czy Nortonie jeśli chcesz to zmień na Kasperskiego oba są b.dobre

(L337 Crew) #17

w to to ja nie uwierzę ! :twisted:

Zwłaszcza, że używam Nod'a od dwóch miesięcy i jestem z niego znacznie bardziej zadowolony :slight_smile:

Zwłaszcza, że z Kaspersky'ego mi się skończyła licencja, postanowiłem sprawdzić nod'a (praktycznie za darmo dla czytelników Komputer Świata, 6,50 zł./ miesiąc to nie jest wieeelka kwota, a oprócz świetnego av mamy ciekawe pismo :D) i to co o nim piszą autorzy jest naprawdę prawdziwe.

Charakteryzuje się: "lekkimi" aktualizacjami (nie muzę przerywać pracy na kompie, by się av zaktualizował, bo podczas startu systemu dosłownie w 30 sek. pobiera aktualizacje), bardzo niską zasobożernością (co jest niezwykle cenione) oraz świetną heurystyką.

Tak więc nie uwierzę, że

Co jest dobre, trzeba "chronić" :smiley:

Więc pewnie każdy zwolennik Nod'a tak by zareagował jak ja :slight_smile:

(Taba3) #18

najnowszy test:

http://www.av-comparatives.org/seiten/e ... 006_02.php

(sdar) #19

Bardzo mnie cieszy wysoka ocena programu AntiVir (nowa nazwa AVIRA).

Co prawda w zestawieniu podany jest AntiVir Premium czyli płatny ale wersja płatna i bezpłatna (Classic) skanują identycznie tylko dodatki funkcjonalne wzbopgacają wersję płatną. Po raz kolejny przekonuję się, że AntiVir jest chyba najlepszym wśród bezpłatnych programem antywirusowym.

(M Suszwedyk) #20

Prawie od roku korzystam z Avasta! Byćmoże teraz 'przerzucę się' na program BitDefender skoro ma aż 6. miejsce; zwłaszcza, że jest dostępny w najnowszym nr Eksperta z licencją na rok, niestety wersja 8 Professional Plus a nie 9 ale zawsze coś :]