Test Drive Unlimited a windows 7- bład w instalacji

Witam serdecznie, chce sobie zainstalować grę test drive unlimited i wyskakuje mi taki błąd, nawet nie dochodzę do procesu instalacji-wyboru miejsca zainstalowania gry na dysku, od razu wywala bład! :twisted:

A powiesz nam jeszcze o jaki KONKRETNIE błąd chodzi czy mamy się udać do wróżki?

No właśnie jaki to błąd bo widzisz TDU działa pod Windows 7 RTM/SP1 bezproblemowo.

przepraszam, zagapiłem się i nie dałem screena:

http://www.bankfotek.pl/view/883856

z tego co tam się pobieżnie interesowałem to chodzi o zgodność. mam windows 7.

a Mars znasz jakiś sposób, żeby wstawiać screeny na forum, miniaturki, które po nacisknieciu przenoszą do zdjęcia w normalnym rozmiarze. :?:

Masz przecież podane by uruchamiać przez ISScript.msi

Imageshack.us

niestety twój sposób nie działa.

zainstalowało się coś, chce nacisknąć instalkę test’a ale piszę dalej, że system nie został wystarczająco zmodyfikowany, aby zainstalować grę i takim to sposobem wyprasza mnie z instalatora i kiszka? jakieś inne sugestie? :slight_smile:

A to czytałeś?

problem-instalacja-test-drive-unlimited-isscript-msi-t234525.html

hmm może głupie pytanie ale instalowałeś aktualizację bibliotek DirectX ?

nie wiem, no ale jak grałem w mafia 2 to wyskoczył komunikat dx11 i zainstalowałem go, także wydaję mi się, że jest. bez tego inaczej mafia 2 by nie działała a mi działała, bez problemu. także jakiegoś dx mam minimalnie 9.0 ale wątpię wydaje mi się ze dx11 posiadam. :slight_smile: