Test Drive Unlimited patch vista

sciagnelem patcha ptory ma poprawic dzilaniue tdu na viscie ale nie moge go uruchomic :confused: gdy klikam instaluj gre (z tego patcha) prosi mnie o wyznaczenie miejsca gdzie jest instalator gry i tu sie robi problem bo ciagle mi wyskakuje ze w tym miejscu gdzie zaznaczm nie ma instalatora. wie ktos o co chodzi??

Przede wszystkim - gra oryginalna? Bo jeśli użyłeś cracka to właśnie dlatego jej nie znajduje.

orginal ale patch cche zainstalowac gre a nie uruchomic

Skąd ściągnąłeś tego patcha? Na stronie producenta nie ma o nim żadnych informacji :stuck_out_tongue:

ciekawe co to… bo mi też chce zainstalować tdu… :roll:

bo to jest patch kóry naprawia błąd w viscie kóry nie pozwalał zainstalować tej gry (u wielu osób) - goście na stronie coś pomieszali w opisie .

Co do poprawy wydajności to jeszcze nie mam patch - sam czekam na takowego :slight_smile:

Mi sie w ogole TDU nie chce na Viscie zainstalowac :confused: Mam HP 64bit. Co mam zrobic z tym patchem jak go sciagne ?

Ja bezproblemowo zainstalowałem. Tylko mam za słaby sprzęt zeby działało na minimalnych detalach i wszytkim powyłaczanym sie tnie jak chol***a

ogólnie TDU ma strasznie wygorowane wymagania. ale poczekajmy na oficjalnego patcha który ma się pojawić w maju. wlaśnie ma poprawić płynność i zoptymalizować silnik gry.

swoją drogą troszkę się nie popisali stawiając na tak wysokie wymagania…

musicie mieć super kompy bo jak ja chciałem uruchomić u siostry tdu na win xp pentium D 2,4, 512Mb grafika X550 to troche cieło, ale to pewnie wina ramu