Test Drive Unlimited patch vista

(Tomas Bw) #1

sciagnelem patcha ptory ma poprawic dzilaniue tdu na viscie ale nie moge go uruchomic :confused: gdy klikam instaluj gre (z tego patcha) prosi mnie o wyznaczenie miejsca gdzie jest instalator gry i tu sie robi problem bo ciagle mi wyskakuje ze w tym miejscu gdzie zaznaczm nie ma instalatora. wie ktos o co chodzi??

(Norbertkrajewski) #2

Przede wszystkim - gra oryginalna? Bo je艣li u偶y艂e艣 cracka to w艂a艣nie dlatego jej nie znajduje.

(Tomas Bw) #3

orginal ale patch cche zainstalowac gre a nie uruchomic

(Respev) #4

Sk膮d 艣ci膮gn膮艂e艣 tego patcha? Na stronie producenta nie ma o nim 偶adnych informacji :stuck_out_tongue:

(Lucyfer1991) #5

ciekawe co to.. bo mi te偶 chce zainstalowa膰 tdu.. :roll:

(Tomwrc) #6

bo to jest patch k贸ry naprawia b艂膮d w viscie k贸ry nie pozwala艂 zainstalowa膰 tej gry (u wielu os贸b) - go艣cie na stronie co艣 pomieszali w opisie .

Co do poprawy wydajno艣ci to jeszcze nie mam patch - sam czekam na takowego :slight_smile:

(Rastahman) #7

Mi sie w ogole TDU nie chce na Viscie zainstalowac :confused: Mam HP 64bit. Co mam zrobic z tym patchem jak go sciagne ?

(Krisbill) #8

Ja bezproblemowo zainstalowa艂em. Tylko mam za s艂aby sprz臋t zeby dzia艂a艂o na minimalnych detalach i wszytkim powy艂aczanym sie tnie jak chol***a

(Adamcholma) #9

og贸lnie TDU ma strasznie wygorowane wymagania. ale poczekajmy na oficjalnego patcha kt贸ry ma si臋 pojawi膰 w maju. wla艣nie ma poprawi膰 p艂ynno艣膰 i zoptymalizowa膰 silnik gry.

swoj膮 drog膮 troszk臋 si臋 nie popisali stawiaj膮c na tak wysokie wymagania..

(Microcom3) #10

musicie mie膰 super kompy bo jak ja chcia艂em uruchomi膰 u siostry tdu na win xp pentium D 2,4, 512Mb grafika X550 to troche cie艂o, ale to pewnie wina ramu