Test drive unlimited się zawiesza i zacina

Ostatnio gra się niemiłosiernie zacina a gdy coś wczytuje pojawia się czarny ekran z napisem “Test drive unlimited” i gra się zawiesza. Było wszystko ok do póki policja mnie nie złapała musiałem zapłacić 40000tyś kary więc pomyślałem że resetne kompa i nie stracę gotówki (robiłem tak w most wendet) Wiem że tak się nie powinno robić no ale za późno. wczytałem gre i gotówki nie straciłem ale zaczęła gra się zacinać. Instalowałem ją na innej partycji itp ale to nic nie daje. Może trzeba przeczyścić jakoś rejestr bo gdy instalowałem to już nie wymagała gra cd-key’a może wyczyszczenie rejestru pomoże? Tylko nie wiem jak to zrobić, w logu z hijacthic (nie wiem czy dobrze napisałem) niema nic.

popsułeś sobie save i to nie wina kompa i niepotrzebne są żadne logi z hijacka

Ale gdy zakładam nowy profil z inną nazwą to jest to samo…

Mały OT.

Radzę ci wymienic ten zasilacz żeby komputera nei spalił :wink: Najgorszy szrot. :?

bartek46op czy ja wiem… chociaz lepiej by było amacroxa 450W mieć przy takim kompie…

wracając do tematu:

moze sproboj zainstalować ponownie gre??

ale zachowaj tego save

Przecież pisałem że instalowałem już ponownie z i bez save i nic nie pomaga.

Złączono Posta : 15.09.2007 (Sob) 23:10

Przed chwilą w Google poszukałem o optymalizacji test drive’a i wyłączyłem śmieci, ptaki, liście ale to nic nie dało, pomogło dopiero wyłączenie ruchu ulicznego, ale teraz jest trochę pusto i gra traci urok. macie jakieś pomysły?

klopas

Wielkie dzięki za pomoc. Wgranie nowszego patcha załatwiło sprawę, jeszcze raz dzięki.

podasz link na jakiej stronie pobrałeś tego najnowszego patcha z góry dzięki