Test Drive Unlimited

Witam

Zakupilem niedawno tą gre w Media Markt. Odpalam wszystko cacy intro lotnisko jedno autko dom drugie autko…i kieruje sie na wyscig…daje enter i czeeeeeeeeekam czeeekam i nic :confused: nie ma zadnego wyscigu :confused: nie moge nic zrobic jedynie wlacza mi sie menu glowne (resume/option/quit i takie tam)

wie ktos o co kaman ??

Przyłączam się do pytania bo to samo mam.

Tylko że ja mam polską wersje językową.

http://www.gry-online.pl/s024.asp?ID=623&PART=20&PAGE=1

W poradniku nic nie ma na temat tego problemu a w komentarzach nie które osoby piszą o tym samym problemie i nikt nie nie zna rozwiązania tego problemu ;/

A próbowaliście u pomocy technicznej ?

Ewentualnie na oficjalnym forum ?

Ja się niestety z takim problemem nie spotkałem :?

Ale tam na pewno ktoś Wam pomoże :slight_smile:

kurde lipa mam wsio inglisz…nic nie doczytalem na oficial forum. Chyba cza wycieczke do Rybolca zorganizowac

http://www.tdu.com.pl/forum/viewtopic.php?t=2707

Twierdzą że to się zdarza na piratach a ja mam oryginalną grę kupioną w morele.net spróbuje zainstalować grę jeszcze raz może to pomoże.

W oryginałach to się nie zdarza. Nie ma takiego przypadku. W piratach jest to na porządku dziennym, z powodu zabezpieczeń. Po prosty brakuję katalogu Ige odpowiedzialnego za wszystkie trasy. Jest to moja ulubiona gra i wiem o niej wszystko i dlatego jestem pewien ze grę masz nieoryginalną jednym słowem pirata.

Jak masz oryginał to poproś o wymianę na nową grę, albo pisz do pomocy technicznej oni Ci udzielą pomocy.

Szkoda że nie mam skanera bo bym Ci udowodnił że mam oryginał, jest katalog Ige.

Ok i tak zrobię.

Katalog możesz mieć a w środku pustkę, lub uszkodzone pliki. Nie było przypadku, aby oryginał był uszkodzony. Nigdy takiego pytania nie było, takie pytania i takie problemy to tylko i wyłącznie mają pirackie kopie. Wiem, bo niestety sam próbowałem. Wstyd się przyznać, ale tak było. Dopiero oryginał załatwił sprawę.

no ale ja mam 100% oryginal ale przy instalce cos mi wyskoczylo i dalem 'POMIŃ"(ignore) pojutrze jade do Rybolca i gre wymienie :confused:

Zainstalowałem jeszcze raz grę i już po problemie wszystko działa bez problemu :slight_smile:

Nie znam Was, dlatego nie będę stawiał diagnoz, co do oryginału czy nie. Wiem na 100% a może nawet i 101% że taki problem jest tylko i wyłącznie przy piracie. Błąd powstaje tylko i wyłącznie, gdy brakuje katalogu Ige, lub, gdy jest on pusty bądź pliki w nim zwarte są błędne. Jeśli naprawdę macie oryginały ze sklepu to nie pozostaje nic innego jak tylko reklamacja.

Gra kupiona w sklepie i żadnych kłopotów nie ma.

81cfc6bdb35b3a80m.jpg

4fc67752439bb080m.jpg

nic trza isc wymienic plyciwo…

Ja kupuje jutro grę na playstation 2 super uwązam że jest ta gra kupujcie ją radze wam :wink: :wink: :wink: :wink:

Złączono Posta : 05.11.2007 (Pon) 19:58

mnmn