Test HD tune.Prosze o sprawdzenie

Prosze o sprawdzenie wynikow z przeprowadzonego testu.Na chlopski rozum mysle ze wszystko jest ok :smiley: Ale prosze bardziej doswiadczonych o opinie.Dysk jest w miare nowy zakupiony w zeszlym roku.Test przeprowadzilem poniewaz walcze z zamulonym kompem i chwytam sie wszystkiego aby ten problem naprawic.Z gory dziekuje.

hdtunebenchmarkst316021.png

w570.png

hdtunehealthst3160215a.png

w570.png

hdtuneerrorscanst316021.png

w570.png

Ma bardzo duże skoki amplitudy - zrób test jeszcze raz.

Sprawdź go narzędziem producenta dysku.

Reszta testu wygląda, że OK.

Ctrl+Alt+Del i zobacz czy jakiś proces nie wykorzystuje Ci raz na jakiś czas całego procesora. Mam nadzieję, że sprawdzasz pod kątem wirusów etc.

@JNJN ponownego testu nie zrobilem-sciagnalem jakis program ze strony producenta + bibloteki,ale nie kumam o co tam chodzi to juz chyba potrzeba bardziej doswiadczonego “hakera”.

@Adalbert to mi pracuje chodzi o ta wartosc CPU ? To tylko ten proces bezczynnosci.Skanowalem Hijackiem,Combofixem,Dr,Web,CCleaner i podalem logi na forum jest ok nic nie ma.Wiec teraz kombinuje ze sprzetem i systemem.Ciezko jest bo jestem totalnym laikiem moze smiesznie to zabrzmi ale nawet nie otwieram obudowy kompa bo nie mam odwagi.Dlatego prosze o wyrozumialosc i jak do tej pory to jest jedyne forum gdzie zwrocono uwage na moj problem i sa ludzie co pomagaja mi to naprawic.I za to Panowie jestem wam wdzieczny.

menadzer.png

w1024.png

http://www.seagate.com/www/en-us/suppor … s/seatools

Tu masz wszystko, najlepiej użyj programu działającego spod DOSA, wypal płytkę CD i uruchom z niej kompa i sprawdź dysk - sprawdzenie dokładne dysku.

“To tylko ten proces bezczynnosci.” czyli rozumiem że patrzyłeś chwilę na wykorzystanie CPU i ciągle było w granicach kilku procent.

Spróbuj:

ppm na wszystkie partycje -> właściwości -> odznacz (we wszystkich partycjach) indeksowanie dysku;

odłącz internet, wyłącz wszystkie programy jakie możesz (w tym antywirus) i wykonaj jeszcze raz benchmark z hd tune.

No i faktycznie trzeba będzie prawdopodobnie zbadać programem od producenta - jak sam nie umiesz i nie masz motywacji by się nauczyć, to może jakichś znajomych masz trochę bardziej z kompami obytymi?

Pobierz http://www.cpuid.com/download/HWMonitor_113.zip rozpakuj, odpal, porób przez godzinkę to co zwykle robisz (z graniem włącznie), a następnie odczytaj (i napisz tutaj) jakie były maksymalne temperatury podzespołów.

Jaki masz zasilacz (producent i model)?