Test nośników CD-R. Pomóżcie

(Behemoth hks) #1

Witam

Co dzień nagrywamy filmy i muzykę,składujemy dane na krążkach CD-R i chyba warto wiedzieć które z dostępnych na rynku są najlepsze.

Pomóżcie przetestować dostępne na rynku nośniki CD-R.Napiszcie swoją opinie o danym produkcie.

Dla ułatwienia kilka marek nośników CD-R dostępnych na naszym rynku:

1.Milennium

2.e-Proformance

3.Sky ultra CD-R

1. HP cd-r 52x

5.Dysan CD-R

6.Imation CD-R

7.TDK SpeedX

8.Double Diamond Digital

9.Hawk

10.Verbatim

11.Creation

12.Omega

13.Platinet media

Nie wiem czy spodoba sie wam mój test ale jestem bardzo ciekawy jakie są wasze opinie.

(Philips Piotr) #2

Ja od kiedy mam nagrywarke czyli coś koło 3lata to zawsze wypalam CD/DVD na płytach marki PLATINUM i nigdy się na nich niezawiodłem. Są może doroższe od innych płaytek ale warte kasy.

(Szfagier5) #3

Hawki-spalilem chyba z 5 :smiley: , a jesli chcesz naprawde dobre plytki to polecam

verbatim super AZO ,sa moim zdaniem najlepsze na rynku ,i idealne jak chcesz wypalic np muzyke i miec idealny dzwiek puszczac ja np odtwarzacza CD :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

a jak chcesz troszke tansze tak np na jakies wieszke smieci to polecam

TDK

(adpawl) #4

Najlepsze to: Platinium, TDK, Verbatim

...z wyżej wymienionych Dysan jeszcze jakoś ujdzie ...i tyle.

BTW

Sam od dawna nagrywam na płytkach Esperanza - jak dotąd żadnych problemów :slight_smile:

(:: MARIO ::) #5

ja czasami na Hawkach, ale najczesciej na na MediaStore i e-Proformance :wink: kiedys na dysanach i platinum szalalem, ale nie wypalam juz tak duzo filmow i muzy, wiec jest mi zbedne dokladanie kasy na cd!

(Dawidfajkowski) #6

Verbatim naprawde swietna firma duzo ostatnio na nich wypalalem i sa dobre

(Piec22) #7

Ja na e-prefermonce (czy jakoś tak :stuck_out_tongue: ) nie popsułem żadnej płytki...

A Howk mi w NEC-u wybuchł na pył :smiley: i to nie była wina NEC-a na 99,9 %

(Kuz5) #8

A nie lepiej było zrobić ankietę :roll:

P.S Co do płytek to najlepsze:

Verbatim i TDK