Test nośników CD-R. Pomóżcie

Witam

Co dzień nagrywamy filmy i muzykę,składujemy dane na krążkach CD-R i chyba warto wiedzieć które z dostępnych na rynku są najlepsze.

Pomóżcie przetestować dostępne na rynku nośniki CD-R.Napiszcie swoją opinie o danym produkcie.

Dla ułatwienia kilka marek nośników CD-R dostępnych na naszym rynku:

1.Milennium

2.e-Proformance

3.Sky ultra CD-R

  1. HP cd-r 52x

5.Dysan CD-R

6.Imation CD-R

7.TDK SpeedX

8.Double Diamond Digital

9.Hawk

10.Verbatim

11.Creation

12.Omega

13.Platinet media

Nie wiem czy spodoba sie wam mój test ale jestem bardzo ciekawy jakie są wasze opinie.

Ja od kiedy mam nagrywarke czyli coś koło 3lata to zawsze wypalam CD/DVD na płytach marki PLATINUM i nigdy się na nich niezawiodłem. Są może doroższe od innych płaytek ale warte kasy.

Hawki-spalilem chyba z 5 :smiley: , a jesli chcesz naprawde dobre plytki to polecam

verbatim super AZO ,sa moim zdaniem najlepsze na rynku ,i idealne jak chcesz wypalic np muzyke i miec idealny dzwiek puszczac ja np odtwarzacza CD :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

a jak chcesz troszke tansze tak np na jakies wieszke smieci to polecam

TDK

Najlepsze to: Platinium, TDK, Verbatim

…z wyżej wymienionych Dysan jeszcze jakoś ujdzie …i tyle.

BTW

Sam od dawna nagrywam na płytkach Esperanza - jak dotąd żadnych problemów :slight_smile:

ja czasami na Hawkach, ale najczesciej na na MediaStore i e-Proformance :wink: kiedys na dysanach i platinum szalalem, ale nie wypalam juz tak duzo filmow i muzy, wiec jest mi zbedne dokladanie kasy na cd!

Verbatim naprawde swietna firma duzo ostatnio na nich wypalalem i sa dobre

Ja na e-prefermonce (czy jakoś tak :stuck_out_tongue: ) nie popsułem żadnej płytki…

A Howk mi w NEC-u wybuchł na pył :smiley: i to nie była wina NEC-a na 99,9 %

A nie lepiej było zrobić ankietę :roll:

P.S Co do płytek to najlepsze:

Verbatim i TDK