Test serwisów z programami

W ostatnim numerzeKomputer Swiat został przedstawiony test serwisów z programami, w którym dobreprogramy.pl zajeły wysokie 5 miejsce. Serdeczne gratulacje i coraz to większych sukcesów

a kto zajął 1,2 i 3 i 4 :smiley:

7nzr5typ5bbwuexz.jpg

Powiem szczerze liczyłem na wyższe miejsce… :slight_smile:

To nie bardzo wiem czy cieszyć się - że aż, czy smucić - że tylko :o

Dla mnie i tak DP No. 1 8)

A swoją drogą, ciekawi mnie jakież to stronki znalazły się na miejscach 1-4 :roll:

mówisz masz:

1- http://www.tucows.com

2- softpedia.com

3- http://www.download.com

4- snapfiles.com

Asterisk no chyba cieszyć się skor spośród testowanych polskich serwisów dp jest najwyżej oceniany a cztery pierwsze są zagraniczne.

To nie mogłeś od razu tego podać - droczysz się jak … :slight_smile:

Ciekawią mnie jeszcze kryteria oceny, skoro jednym z nich była ilość unikalnych odsłon to wiadome że serwisy anglojęzyczne mają o wiele większe szanse zająć wyższe miejsce ze względu na powszechną znajomość tego języka. Nasz serwis kierowany jest do polskich odbiorców i wąskiego grona osób władających naszym językiem. Myślę że nie mamy czego sie wstydzić i warto powalczyć żeby w kolejnych tego typu testach zająć wyższą lokatę przed swerwisami anglojęzycznymi :smiley:

Oczywiście, że nie. DP zajeło 5 miejsce ze względu na mniejszą ilość posiadanych programów w porównaniu do 4 poprzednich. Szczególne gratulacje należą się adminom oraz moderatorom na forum, które w tescie oceniane jest jako bardzo żywe. Tak trzymać :slight_smile:

Gragtulacje, chociaż nie ma sie co cieszyć

To czemu gratulujesz :stuck_out_tongue:

Błąd rzeczowy :slight_smile:

Oczywiście jak najbardziej zasłużona piąta pozycja w tym rankingu, choć troszeczkę mnie trapi krytrium, którym kierowali się jego autorzy :?

Naturalnie gratulacje =D>

Szczere gratulacje. 1050064750_1.gif

Po trosze (jako uczestnik tego forum) sam poczułem się wyróżniony.

cheerlie-blauw.gif

Serdecznie gratuluje tworcom dobreprogramy.pl za to ze sworzyli taki wspanialy vortal z duza ilościa programów oraz informacji o oprogramowaniu komputerowym i gratuluje zajęcia 5 miejsca w teście chociaz musze przyznać ze tez liczylem na lepsze miejsce chociaz to i tak wysokie miejsce i lepsze niz 8 miejsce, 9 czy 10 miejsce jeszcze raz serdeczne gratulacje :zdrowie:

dla mnie Dobreprogramy No.1 w calej sieci =D :):wink:

Jest dobrze, ale na pewno będzie lepiej, zmusi to DD do jeszcze wiekszego wysiłku :wink:

bez dwóch zdań skoro konkurują z zagranicą =D> =D> =D>

serdeczne gratulacje za pomysł i wykonanie dla Adminów :slight_smile: :smiley:

Można wiedziec na jakim miejscu uplasowała się amnezja.og?

Comend@nte nie było go w teście. Sam też się zdziwiłem :roll: