Tester Gier :)

Witam. Czy wiecie może czy są jakieś zakłady, firmy w którym zatrudniają młodzież (oczywiście za zgodą rodziców) gdzie testują różne wersje gier, “zarzucają” pomysły i oczywiście za to są jakieś “drobne” wynagrodzenia.

kiedyś widziałem coś takiego w “Bulionerach” :smiley:

Heh, czasem zdarzają sie takie programy, ale z reguły każda ceniąca się firma ma stały sztab betatesterów. Wbrew pozorom betatesting to nie jest przyjemna praca…

Wbrew pozorm, nie biorą kto popadnie ;]

Taaaaaa… Ale zostać betatesterem np. AOE 3 to już coś…

Masz na myśli granie? Wątpię czy jakakolwiek firma za to płaci. :diabel:

Testowanie oprogramowania to żmudna robota dla programistów.

Zdziwiłbyś się ;]

I to bardzo byś się zdziwił… Dobry betatester jest jak diament…

Czemu mam się dziwić? Podaj mi przykład firmy która płaci ludziom za granie w ich gry. Większość organizuje specjalne programy dla betatesterów, a jedyną nagrodą jest możliwość pogrania w nową grę. Tak było np. w przypadku Blizzarda i WoW.

Testowanie oprogramowania (w tym gier) to coś innego. Wymaga dużej wiedzy i jest oczywiście świetnie płatne.

Dziwię się (i to bardzo), gdy ktoś jako link do własnej strony podaje adres znanej witryny, na której sukces ktoś ciężko zapracował. :?

Ehhh spoko :roll: A tak poza tym miałem coś takiego jak Inżynieria Oprogramowania i wiem na czym polega testowanie aplikacji ;]

… Ja miałem możliwość zostać betatatesterem pewnej znanej firmy wypuszczjącej gierki, niestety wszystko sie posypało jak się goście dowiedzieli że jestem z Polski i ich oferta narazie nie obejmuje naszego kraju. Troche mi szkoda bo zarobki były całkiem niezłe, miesięcznie można było zarobić max. ok. 2000… ahhh…

zł, euro czy dolary ?

W złotówkach oczywiście.

…oj jak by to było w Euro … :wink:

:lol: Kiedyś słyszałem że tester ma gdzieś ok. tysiączka na miesiąc albo więcej hm…