Testy gimnazjalne

jutro wielu 3 gimnazjalistow pisze probne testy macie moze jakies przykladowe testy do rowiazywania a moze juz macie jakeis zrodla z probnych testow ?? bo czesto juz rono sa w necie gdzie tego szukac ??

Znalazłem Takie coś --> może Ci sie przyda !!

A co to wnosi do tematu ?? :evil:

Tutaj masz jeszcze na CKE testy egzaminacyjne :wink:

Powodzenia

To, iż ja już miałem testy :]

jakie testy ??

:slight_smile:

moze to Ci sie przyda: http://republika.pl/bartaz666/test.html :wink: - całkiem trudne zadania

… a tak pozatym nie ma co oszukiwać bo to ma sprawdzic twoja wiedze teraz sciagniesz a na wlaściwym to co zrobisz… ??

Dzieki za taki test :roll:

Ja pisałem w zeszłym roku i te testy są bardziej na myślenie niż na wiedzę. Nauczyciele tylko straszą jakie to trudne wszystko - chyba sami nie potrafią tego rozwiązać :stuck_out_tongue:

Ja też pisałem w zeszłym roku i powiem jedną rzecz - te wszystkie egzaminy próbne (przygotowywane przez szkołę) są o wiele trudniejsze, niż ten w rzeczywistości (przynajmniej u mnie tak było) :wink: Nauczyciele po prostu chcą zmusić (psychocznie) ucznia do nauki --> szczerze powiem, że w ogóle się do tego nie uczyłem i jakoś udało mi się uzbierać spora liczbę punkcików i dostać do tej szkoły do której chciałem :wink:

Powiem tylko tak: nie przejmować się --> do wszystkiego podchodzić ze spokojem :wink: Będzie dobrze :wink:

Pozdrawiam

:x :x :x

…::Bieniol::… jak ktoś myśleć nie potrafi to mu nic nie pomorze… no dobra jedynie wkuwanie na pamięć

PS: A szukałeś TUTAJ ?

A cdzego bynm saie tam niby uczyc wszystkiego z 3 ostatnich lat ?? bez sensu :roll: hehe

Na Twoim miejscu to już bym odpoczywał, a nie sobie przypomniałeś, że jakieś próbne testy są… :shock:

A co robie siedze przy kompie i sie rozluzniam przy muzie ale tak czy tak musze isc wiec musze myselec

o ratunku… testy szmesty, później matura - to bzdura ale jednak - Tych “zdziwaczałych” papierków nie ma się czego obawiać… lepiej się uczyć przedmiotu z którym wiążesz przyszłość a nie jakieś cośtam, reszta może być na 2 ważne żeby zdać :confused: Później na Studiach dowiesz się że 1 kolokwium to tak jak 1 matura :stuck_out_tongue:

do maturki mi jeszcze daleko

ja lubie informe a na testech nie ma informy ;(

To nie znaczy, że umiesz :wink:

Po za tym ja jeszcze testu kompetencji 6 klasy nie napisałem to nawet nie myślę o maturze :slight_smile:

a nawed umiem :smiley:

A potem mamy mgr z klapkami na oczach którzy nie posiadają podstawowego zasobu wiedzy ogólnej którą powinna się legitymować każda osoba posiadająca wyższe wykształcenie. Ech szkoda gadać :frowning: :frowning: :frowning: