Testy internetowe (ankiety?) z ograniczeniem czasowym

Witam.

Poszukuję czegoś za pomocą czego mógłbym zrobić internetowy test z pytaniami zamkniętymi (A, B, C, D) i otwartymi, obrazkami itp. sęk w tym żeby można było narzucić czas na wykonanie testu/ankiety.

Chcę to wykorzystać do stworzenia testu dla moich uczniów.

Pozdrawiam

Patryk

A to musi być online ? Bo teraz to już trzeba wybrać między usługami na internecie, a skryptem wrzucanym na serwer. Tutaj jest jakiś skrypt odnośnie testów http://www.tcexam.org/, a tutaj usługa online po angielsku http://www.brain-cog.com/intro.asp.

Może to być DOWOLNE “coś”, byle by miało możliwość ograniczenia czasu.

Zaraz zobaczę podane przez ciebie linki. Dzięki serdecznie :slight_smile:

Odnośnie tego skryptu z tej strony http://www.tcexam.org/ to jest możliwość ograniczenia czasu i jest dostępny język polski. Jak mi się nie zdaje to po nocy przypomniało mi się że chyba da się na platformie moodle zrobić również testy. Jak będę wieczorem to zobaczę jak będzie czas.

Dodane 29.09.2011 (Cz) 11:07

Odnośnie moodle to da się robić testy różnego typu. Ograniczenia czasowe, wielokrotnego wyboru i innego typu włącznie. Można pobrać ze strony http://download.moodle.org/ i jest również dostępny język polski. Wg mnie to będzie najlepsze rozwiązanie zwg na to iż można dodać również kursy itp działy.

Człowieku, nawet nie wiesz jak bardzo ci dziękuję !!

Uratowałeś mi skórę.

Nie ma za co jak mogę to pomogę, od tego w końcu jest forum.