Testy psychologiczne

Podobno jeżeli chce się dołączyć do policji, to trzeba również przejść testy psychologiczne, czy to prawda?

Test psychologiczny MultiSelect - bada predyspozycje intelektualne i osobowościowe kandydata do służby w Policji,

1 polubienie

… a później ludzie się śmieją z policjantów :confused:

1 polubienie

Wbrew pozorom te testy nie są wcale takie łatwe, sporo osób ich po prostu nie przechodzi, więc radzę dobrze się przygotować

Testy nie są po to, aby je przejść. Tych testów nie da się “przejść”. Nie ma dobrych, ani złych odpowiedzi. Są tylko sygnały dla przeprowadzającego test, czy nadajesz się do służby, czy też nie. I wbrew temu, co myśli większość osób, to człowiek inteligentny, postępujący szlachetnie, wcale nie jest materiałem na dobrego policjanta. Najlepszym materiałem na policjanta jest mężczyzna, przed 30 rokiem życia, wzrost co najmniej 180cm, bez zahamowań i z dobrym wykształceniem.

A skąd to wiem? A no wiem. Mama mi mówiła.

Nie ma to sensu, przecież odpowiedzi nie ocenia się 0-1.

może ściema, może nie, test multiselect jest specyficzny, jest wiele teorii które mówią że trzeba wstrzelić się w odpowiedni profil i pewnie na ten profil nakierowują takie odpowiedzi, bo np. jak dostaniesz pytanie, czy znęcasz się nad zwierzętami? i 4 odpowiedzi, tak, nie, może, nie wiem, to w czym te odpowiedzi mają pomóc? kilkanaście pytań później dostaniesz kolejne np. czy lubisz zwierzęta?

Przypomniał mi się bardzo niepoprawny politycznie dowcip o milicjancie i podręczniku do logiki u zatrzymanego na ulicy studenta… :wink: