Tethering lub punkt dostępu - wyłącza się

Witam. Posiadam telefon Huawei Y6IICompact Android 5,1. Kiedy robię ze swojego telefonu router, czyli przenośny hotspot, to opcja Wi-Fi Hotspot się co jakiś czas wyłącza i sama włącza ponownie lub zostaje już wyłączona i muszę ją ponownie włączać ręcznie. Ponadto, kiedy korzystam z tej funkcji, to telefon czasem sam się resetuje. Czy miał ktoś podobny problem lub ma pomysł dlaczego tak się dzieje? Będę wdzięczny za jakiekolwiek sugestie.

używałem nie raz Thetheringu ale przez usb na xpeku (musiałem szukać sterownika usb pod dany model ,w win7 już by nie musiał) i raz udostępniałem net drugiemu smartfonowi który był podpięty pod usb i jakoś to było youtub film ładował …

Ale nigdy mi się telefon na adroid 4.1 nie resetował (bo kabel jednocześnie ładuje baterie)
Albo brakuje ci sterownika i service packa albo smartfon do wymiany - aktualizacji.

Debbugowanie USB i Tetherhng przez USB zaznaczasz jeśli ma ci brać z pakietu giga, a nie z modemu to nie trzeba zaznaczać przenośny hotspot.

Może sprawdź w ustawieniach HOTSPOT, tam jest UTRZYMUJ WŁĄCZONY, kliknij w to, zaznacz ZAWSZE, zamiast WYŁĄCZ PO … MINUTACH BEZCZYNNOŚCI. I jest tam coś jeszcze o oszczędzaniu baterii przy włączonym hotspocie :wink:

Nie mam takich ustawień hotspotu, jedynie utrzymywanie transmisji danych po wygaśnięciu ekranu. Być może winny jest słaby zasięg, bo położyłem teraz telefon przy oknie, gdzie zasięg jest lepszy, i już mi nie rozłącza tak tego hotspotu. Nie wiem natomiast w jaki sposób słaby zasięg może mieć wpływ na to, że telefon wyłącza (lub resetuje) opcję hotspotu.