Tethering USB przez Androida - wolna inicjacja

Witam. Od jakiegoś czasu zacząłem do niektórych zadań używać internetu LTE z telefonu, głównie do wysyłania plików i grania w gry sieciowe, w związku z tym, że łącze domowe udostępnione jest pomiędzy domownikami, a ja chcę mieć stabilny ping.

Mam właściwie tylko jeden problem. Podczas włączenia trybu tetheringu w moim telefonie (LG G4c) interfejs systemowy dot. obsługi sieci (sieć i internet, centrum sieci i udostępniania etc.) dostaje freeza na jakieś 5 minut, po czym informuje mnie, że dołączył do sieci “Sieć XX”.

Czy ktoś już się zetknął z tym problemem? Jakieś pomysły? Z góry dzięki za zainteresowanie tematem.

A może po prostu twoja sieć i twoje komputery są zawirusowane i jest duży ping?

Miałem ten sam problem, w końcu zrezygnowałem, jeżeli to orange to w brandowym sprzęcie sprytnie blokuje tą funkcję, tak przynajmniej wieść niesie.   

Odpada. Dawno zauważyłem, że jeżeli choćby jedna osoba włączy facebooka/youtube’a to pingi szaleją. Słabe łącze tylko 10MB/s.

Nie, to nie Orange. Play, a telefon niebrandowany.

Gdzieś w internecie znalazłem wskazówkę, żeby zaktualizować sterowniki do NDIS 6.4, ale nie mogę ich znaleźć.